Wynajem maszyn

Wynajem maszyn budowlanych i sprzętu budowlanego

Wynajem maszyn i sprzętu budowlanego różnego rodzaju jest specjalnością PHU JAMAR z Radul koło Białegostoku. W naszej ofercie znajdziesz wysokiej klasy, sprawdzone urządzenia – niezawodne i bezpieczne w codziennym użytkowaniu, a przy tym dostępne w konkurencyjnych cenach.

Na miarę Twoich potrzeb

Każdy, kto ma do czynienia z prasami budowlanymi, rozbiórkowymi czy remontowymi – wie, jak istotne są specjalistyczne urządzenia, które nie tylko umożliwiają, ale też ułatwiają i przyspieszają wykonywanie poszczególnych prac. Dlatego naszą ofertę skompletowaliśmy tak, by umożliwić naszym Klientom z Białegostoku i okolic wynajem maszyn i sprzętu budowlanego renomowanych producentów.

Nasi fachowcy dbają o to, by nasza flota zawsze była w nienagannym stanie technicznym. To daje nam pewność, że w każdej chwil są one gotowe do wypożyczenia i niezwłocznego rozpoczęcia pracy.

Czytaj więcej

wynajem maszyn i sprzętu budowlanego BiałystokRóżne opcje do wyboru

Dołożyliśmy wszelkich starań, by oferowany przez nas wynajem maszyn budowlanych i sprzętu potrzebnego na rozmaitych budowach zapewniał maksymalnie szeroki wybór, który obejmuje:

 • podesty ruchome – w tej kategorii mamy do wyboru modele: spalinowe, elektryczne (nożycowe), teleskopowe oraz przegubowo-teleskopowe,
 • ładowarki – dostępne są wersje kołowe i teleskopowe ładowarek oraz koparko-ładowarki,
 • minikoparki gąsienicowe – możesz wybrać wariant w zakresie od 1,5 t do 3,5 t w zależności od potrzeb i planów,
 • zagęszczarki, ubijaki, walce – są przeznaczone do różnego typu robót ziemnych,
 • wozidła i zacieraczki – ich przeznaczeniem są wszelkiego rodzaju prace betoniarskie.

Zadbaliśmy też o to, by nasi Klienci znajdowali wszystkie urządzenia, których potrzebują w jednym miejscu – tę oszczędność czasu ceni wielu fachowców.

Zapewniamy kompleksowy wybór

Nasza oferta jest maksymalnie kompleksowa, dlatego poza wynajmem proponujemy także sprzęt budowlany:

 • nagrzewnice – w tej sekcji znajdziesz u nas modele olejowe oraz elektryczne przeznaczone do ogrzewania oraz pochłaniania wilgoci,
 • agregaty prądotwórcze – te urządzenia pozwalają zachować ciągłość prac bez względu na ewentualne przerwy w prądu,
 • odkurzacze – proponujemy profesjonalne wersje o dużej mocy, dzięki której szybko poradzą sobie z zabrudzeniami typowymi dla robót budowlanych,
 • pompy, sprężarki, przecinaki, młoty i inne rodzaje niezbędne atrybuty robocze.

Ponadto, uzupełniliśmy asortyment maszyn budowlanych i sprzętu o możliwość wynajęcia kontenerów magazynowych oraz biurowych, które wykorzystasz w czasie prac budowlanych czy remontowych.

Jasne zasady współpracy

Jesteśmy przekonani, że kluczem do satysfakcjonującej współpracy są klarownie określone zasady, co pozwala na uniknięcie niedomówień. Oto, jak wygląda u nas wynajem.

 • Klienci zobowiązani są do podpisania umowy najmu maszyny/ sprzętu budowlanego (wykaz niezbędnych dokumentów dostępny jest u naszych pracowników), która zawiera szczegółowe warunki ustalone przez strony.
 • Na wysokość dziennej stawki wpływa długość okresu najmu (im dłuższy najem, tym niższa cena).
 • Czas trwania umowy najmu nie obejmuje weekendów i świąt; wyjątek stanowią czynsze ustalane miesięcznie.
 • Stawka za transport maszyn/sprzętu budowlanego ustalana jest indywidualnie.
 • Potwierdzeniem wydania i odbioru przedmiotu najmu jest protokół.

Obsługujemy Klientów indywidualnych, jak też firmy oraz instytucje. Proponujemy współpracę na zasadzie jednorazowego najmu, a także stałe lub cykliczne formy współpracy obejmującej naszą flotę.

JAMAR – wszystko, czego potrzebujesz na budowie

Zapraszamy do siedziby JAMAR niedaleko Białegostoku, gdzie prowadzimy nie tylko wynajem, ale też sprzedaż oraz serwis maszyn i sprzętu budowlanego. Nasi pracownicy służą fachową pomocą – podpowiadamy, doradzamy i zapewnimy indywidualne podejście do klienta i dogodne warunki kontraktowego wynajmu poszczególnych maszyn i sprzętów.

Menu