Podesty ruchome Ostrów Mazowiecka

Wynajem podestów ruchomych dla mieszkańców Ostrowi Mazowieckiej

Realizacja robót budowlanych, montażowych czy ogrodniczych wymaga zastosowania specjalistycznych sprzętów, również tych umożliwiających pracę na wysokościach. W przypadku takich zadań nie zawsze konieczny jest zakup potrzebnych urządzeń, gdyż tańszą alternatywą w wielu sytuacjach okazuje się współpraca ze sprawdzoną wypożyczalnią. W firmie JAMAR proponujemy wynajem podestów ruchomych o zróżnicowanych parametrach technicznych – zapraszamy mieszkańców Ostrowi Mazowieckiej i innych miejscowości do skorzystania z naszej oferty!

Posiadamy różne rodzaje podestów ruchomych

Poszczególne modele opisywanych urządzeń różnią się chociażby pod względem zasięgu, dlatego podstawę stanowi dobór odpowiedniego sprzętu dla potrzeb konkretnej inwestycji. W naszym asortymencie znajdziesz urządzenia wyposażone w napęd elektryczny lub spalinowy, które są w stanie pracować nawet na dużych wysokościach. Dysponujemy między innymi:

  • klasycznymi podestami nożycowymi, które mogą operować w zakresie 8-18 m; charakteryzują się łatwą obsługą i doskonałymi właściwościami mechanicznymi, co sprawia, że sprawdzają się w większości prac oraz stanowią niemal uniwersalne rozwiązanie;
  • podestami teleskopowymi, umożliwiającymi precyzyjne pozycjonowanie na wysokościach mieszczących się w przedziale 16-26 m;
  • urządzeniami do zadań specjalnych, a więc podestami teleskopowo-przegubowymi; wznoszą się one na wysokość nawet 12-43 m.

Każdy nasz Klient może liczyć na profesjonalne doradztwo przy wyborze optymalnych rozwiązań do konkretnego zastosowania. Zespół specjalistów wskaże najlepszy model odpowiadający indywidualnym potrzebom oraz przekaże wszelkie instrukcje odnośnie prawidłowego użytkowania.

Podesty ruchome Ostrowi Mazowieckiej

Wynajem podestów ruchomych w firmie JAMAR

Usługi naszej wypożyczalni maszyn budowlanych nie bez powodu cieszą się dużym zainteresowaniem mieszkańców Ostrowi Mazowieckiej i okolic. Zapewniamy szeroką gamę urządzeń, a wszystkie modele pochodzą od znanych i cenionych marek – mowa chociażby o Genie, Haulotte oraz JLG. Są przy tym utrzymywane w doskonałym stanie technicznym i poddawane regularnym kontrolom, aby nasi Klienci mogli cieszyć się bezpieczną i bezawaryjną eksploatacją podestów ruchomych. Gwarantujemy korzystne warunki współpracy, rozsądne ceny oraz elastyczne terminy, a ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i do firm działających w branży budowlanej, instalatorskiej czy też ogrodniczej. Z pomocą naszych zwyżek szybko i komfortowo zrealizujesz montaż baneru reklamowego, remont dachu, mycie okien od zewnętrznej strony albo przycinanie drzew na terenach miejskich.

Profesjonalny serwis podestów ruchomych

Poza usługami w zakresie wynajmu podestów ruchomych zajmujemy się także naprawą opisywanych urządzeń. Skutecznie diagnozujemy i likwidujemy usterki – w wielu przypadkach jesteśmy w stanie przeprowadzić cały proces na miejscu awarii. Zgłoszenia przyjmujemy telefonicznie, a po wstępnym wywiadzie często możemy określić szacowany koszt serwisowania maszyny. Dojeżdżamy do wskazanego miejsca na terenie Ostrowi Mazowieckiej bądź innego miasta. Zapraszamy do kontaktu, aby skorzystać z naszych usług w zakresie wynajmu albo serwisu podestów ruchomych.

Menu