Podesty ruchome Sokółka

Firma Jamar wyspecjalizowała się w obsłudze firm z branży budowlanej, oferując im serwisowanie, wynajem i sprzedaż maszyn budowlanych. Nasza centrala operacyjna mieści się w Radulach pod Zabłudowem, ale naszą ambicją jest dostarczanie specjalistycznego sprzętu i usług na terenie całej Polski północno-wschodniej. Dlatego kierujemy ofertę również do firm działających na terenie Sokółki i jej okolic.

Dzieli nas 67 km, ale korzyści ze współpracy z nami są o wiele większe niż odległość, która nas dzieli.

Sokółka naszym partnerem biznesowym

Nasza praca opiera się na wiedzy i doświadczeniu, które pomagają dopasować naszą ofertę do potrzeb Klientów. W Jamar uważamy, że Sokółka jest ważnym partnerem biznesowym, i chcemy rozwijać pozytywne relacje z firmami z obszaru sokólskiego. Dlatego też chcielibyśmy zainteresować potencjalnych Klientów firmowych i prywatnych możliwością wynajmu podestów ruchomych, które są ważną pozycją w naszym katalogu maszyn.

Wynajem podestów ruchomych i podnośników koszowych Sokółka

Popularnie określane podnośnikami koszowymi, podesty sprawdzają się w wypadku prac wysokościowych, takich jak:

  • prace budowlane,
  • prace remontowe,
  • prace ogrodnicze i leśne,
  • prace reklamowe (obsługa billboardów wielkopowierzchniowych),
  • czyszczenie i sprzątanie.

Podest ruchomy – wybór zgodny z oczekiwaniami

Nasz park maszynowy posiada kilka różnych typów podestów ruchomych.

W ofercie PHU Jamar znajdują się:

  • podesty nożycowe,
  • podesty przegubowe,
  • podesty teleskopowe,
  • podesty przegubowo-teleskopowe.

Różnią się one dodatkowo między sobą typem napędu (można wybrać urządzenia spalinowe lub elektryczne) oraz zasięgiem efektywnym (wysokością roboczą platformy), który obejmuje przedział od 6 do 48 metrów.

Szeroki zakres współpracy

Prace wysokościowe to dziedzina, w której najważniejsze jest bezpieczeństwo, dlatego możemy zagwarantować firmom i osobom prywatnym idealny stan techniczny naszych podestów ruchomych.

Wynajmujemy maszyny znanych światowych marek, takich jak: GENIE, Haulotte, JLG.

Zapraszamy do kontaktu osoby oraz firmy z Sokółki i okolic, zainteresowane nowoczesnymi i przede wszystkim bezpiecznymi rozwiązaniami dotyczącymi pracy na wysokościach.