Podesty ruchome Sokółka

Wynajem podestów ruchomych w Sokółce

Podesty ruchome mają status maszyn niezbędnych wszędzie tam, gdzie trzeba pracować ponad ziemią, niezależnie od tego, czy ma to miejsce w ramach działań na własną rękę czy prac wykonywanych firmowo na zlecenie. Doświadczenie firmy JAMAR pokazuje, że różnego typu podnośniki i zwyżki są w Sokółce bardzo poszukiwanymi sprzętami, dlatego oferujemy wynajem podestów ruchomych, zapewniając indywidualne podejście i konkurencyjne warunki.

Podesty ruchome – z nimi żadna wysokość nie jest straszna

Ci, którzy planują wykonywanie prac na wysokości, poszukują urządzeń, które nie tylko uniosą ich na pożądaną wysokość, ale także umożliwią wykonywanie tam często skomplikowanych czynności, operowanie narzędziami, do czego potrzebne są stabilne warunki. Umożliwiają to podesty typu:

  • nożycowego – pracują w zakresie 8 – 18 m, są łatwe w użytkowaniu ze względu na swoje właściwości mechaniczne,
  • teleskopowego – wznoszą się na 16 – 26 m, co sprawia, że optymalnie dopasowane do wykonywania zadań o różnym profilu;
  • teleskopowo-przegubowego – operują na 12 – 43 m, dzięki czemu wybierane są do zadań specjalnych, najbardziej wymagających.

Wynajem podestów ruchomych w JAMARze opiera się na flocie skrupulatnie wyselekcjonowanych maszyn marek takich jak: Genie, Haulotte, JLG. Ci producenci podnośników gwarantują niezawodność, stabilną pracę maszyny i bezpieczeństwo użytkowania. Za sprawą wysokiej jakości modułów sterujących i zaawansowanych systemów zabezpieczeń do naszych Klientów w Sokółce i okolicach trafiają maszyny światowej klasy.

Czytaj więcej

Wynajem podestów ruchomych Sokółka

Mamy to, czego potrzebujesz do pracy

Opracowując ofertę wynajmu podestów ruchomych zwróciliśmy uwagę na to, by znalazły się w niej podnośniki i zwyżki, które odpowiedzą na zapotrzebowanie i osób prywatnych, i firm, które potrzebują sprzętu, ale nie chcą poszerzać własnych zasobów sprzętowych. Podesty ruchome sprawdzają się przy różnego typu pracach:

  • pracach na dachu, jak montaż, remont, renowacja, układanie dachówek – wówczas polecamy modele nożycowe lub koszowe,
  • montażu oświetlenia – tu zdają egzamin te modele podnośników koszowych, które zostały wyposażone w ramię przenoszące o regulowanej wysokości.

Nasze doświadczenie podpowiada, że w wielu sytuacjach podstawą wyboru przy najmie zwyżek wynajmie podestów ruchomych jest przede wszystkim kreślenie wysokości, na której będzie wykonywana praca taka jak:

  • budowlane – zwyżki i podesty o różnym przeznaczeniu należą do klasycznych maszyn budowlanych, niezbędnych przy wykonywaniu prac tak na zewnątrz, jak i w środku budynków;
  • montażowe – działania nad ziemią wykonywane są przez ekipy elektryków, instalatorów, ale także obejmują montowanie reklam; tu wszędzie sprawdzają się podnośniki, które zapewniają maksymalną precyzję ruchów;
  • ogrodowe – wiele wysokich roślin ogrodowych wymaga przycinania czy formowania, co jest niemożliwe, kiedy stoi się na ziemi, dlatego warto pracować z nimi w bezpieczny sposób, wynajmując podesty ruchome w czasie pracy z zielenią przydomową, jak i miejską;
  • porządkowe – oczyszczanie rynien po zimie, naprawy dachu, mycie okien i wiele innych zadań przy domu wykonasz właśnie przy pomocy dobrze dobranych zwyżek.

Wynajem podestów ruchomych w Sokółce zapewnia elastyczne podejście do planowanych zadań, ponieważ mamy elastyczne terminy oraz ekonomizację pracy. Nie ponosisz wówczas żadnych kosztów z tytułu posiadania urządzenia, które wymaga przeglądów technicznych, doglądania sprawności czy miejsca do przechowywania w czasie, kiedy nie jest użytkowane. Te wszystkie praktyczne aspekty pozostają po naszej stronie.

Serwis podestów ruchomych

W JAMARze zapewniamy także serwis podestów ruchomych. Działamy zawsze z myślą o naszych Klientach, dlatego już po telefonicznym zgłoszeniu awarii możemy oszacować jej zakres i koszty naprawy. Nie musisz maszyny dostarczać do warsztatu – dojeżdżamy na miejsce zdarzenia i tam usuwamy usterkę. Zwyżki nie mają tajemnic przed naszymi fachowcami – dzięki wiedzy i doświadczeniu większość napraw odbywa się już przy pierwszej wizycie serwisanta.

Zapraszamy do kontaktu w sprawie wynajmu podestów ruchomych, a także ich zakupu – nasze biuro obsługi klienta odpowie na wszystkie pytania.

Menu