Serwis maszyn

Profesjonalna pomoc serwisantów – zawsze na miejscu awarii

JAMAR prowadzi nie tylko wypożyczalnię, ale także serwis maszyn i sprzętu budowlanego. Nasze usługi są integralną częścią umowy wypożyczenia, ale także mogą z nich korzystać inni użytkownicy tego typu urządzeń zmagający się z ich usterkami bądź potrzebą konserwacji. Nasi specjaliści są do dyspozycji wszędzie tam, gdzie zachodzi taka potrzeba. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu nasze usługi prezentują poziom autoryzowanych punktów napraw, z tą jednak przewagą, że dostępne są od ręki w Białymstoku i okolicach.

Serwis maszyn budowlanych

Dołożyliśmy wszelkich starań, by serwis maszyn i sprzętu budowlanego JAMAR świadczył możliwie szeroki zakres usług. Nasi fachowcy specjalizują się w naprawach różnego rodzaju:

Pracownicy naszego serwisu maszyn i sprzętu budowlanego są wykwalifikowanymi specjalistami, którzy systematycznie poszerzają swoje kwalifikacje, idąc z duchem czasów, potrzeb naszych Klientów i rozwoju techniki. Śledzimy nowinki branżowe w zakresie napraw maszyn budowlanych, by zapewniać naszym Klientom obsługę na najwyższym poziomie – niezależnie od tego, jaki sprzęt trafi do naszego warsztatu.

Czytaj więcej

serwis sprzętu budowlanego białystok

Serwis sprzętu budowlanego

JAMAR prowadzi także serwis maszyn i sprzętu budowlanego, takiego jak: odkurzacze przemysłowe, pompy wirowe, pompy zanurzalne, kontenery biurowe i magazynowe czy ogrodzenia ażurowe. Zadbaliśmy o to, by nasze usługi były kompleksową odpowiedzią na potrzeby firm oraz klientów indywidualnych z Białegostoku i okolic, którym zapewniamy profesjonalne podejście na każdym etapie współpracy. Obejmuje ono:

  • ocenę usterek przy pomocy sprzętu diagnostycznego wysokiej jakości,
  • możliwość wyceny kosztów naprawy w czasie wizyty u Klienta,
  • dostęp do oryginalnych części zamiennych od autoryzowanych producentów,
  • regenerację silników albo sprowadzenie nowych modeli z konkurencyjnych cenach,
  • zakuwanie przewodów hydraulicznych.

Nasi fachowcy mają do dyspozycji wielostanowiskową halę warsztatową, a także profesjonalne narzędzia, które wykorzystują przy codziennej pracy związanej z serwisem maszyn i sprzętu budowlanego.

Potrafimy rozwiązywać problemy techniczne

W Białymstoku i okolicach jesteśmy znani jako godny polecenia serwis i wypożyczalnia maszyn i sprzętu budowlanego. Dzięki naszym kompetencjom współpracowaliśmy z wieloma Kontrahentami na całym Podlasiu. Naszym atutem jest z pewnością mobilna usługa – zespoły naszych fachowców docierają tam, gdzie potrzebna jest ich pomoc. Ponadto, mając świadomość tego, jak ważny jest w pracy naszych Klientów czas, wyspecjalizowaliśmy się w wycenie napraw przez telefon. Już w czasie rozmowy nasz specjalista wstępnie określa zakres potrzebnych napraw i przedstawia wycenę. W ten sposób przyśpieszyliśmy cały proces naprawy – oceniwszy usterkę, możemy skuteczniej działać na miejscu awarii. Dokładamy też wszelkich starań, by być dyspozycyjni – na naszych fachowców nie musisz długo czekać. Zapraszamy do kontaktu – znajdziemy rozwiązanie twoich problemów.

Menu