Ładowarki kołowe

Ładowarki kołowe – wynajem nie tylko w Białymstoku

Wielu przedsiębiorców remontowo-budowlanych docenia możliwość wynajmu sprzętu budowlanego jako alternatywę dla jego zakupu. Jest tak tym bardziej, gdy firma stale wykonuje zlecenia jednocześnie w różnych miejscach w kraju. Nasze przedsiębiorstwo Maszyny Jamar z siedzibą w Radulach niedaleko Białegostoku pomaga w takich wypadkach. Zajmujemy się wynajmem maszyn, a tym razem chcemy zwrócić uwagę na ładowarki kołowe. Dysponujemy ich kilkoma typami. Znajdują one zastosowanie w wielu pracach: budowlanych, remontowych, a także w gospodarstwach rolnych.

Jakimi ładowarkami kołowymi dysponujemy

W stałej ofercie najmu, a okresowo również w obrocie handlowym, oferujemy trzy rodzaje dobrze znanych ładowarek kołowych:

  • teleskopowe – do transportu ładunków, sprawdzające się w szczególności na budowach i w gospodarstwach rolnych przy przemieszczaniu ciężkich elementów betonowych czy bel siana; równie często wykorzystywane są do prac na wysokościach;
  • koparko-ładowarki – nieocenione we wszelkiego typu pracach przygotowawczych, które najczęściej przeprowadzane są na początku budowy;
  • i miniładowarki – o maksymalnym udźwigu 3,12 tony oraz pojemności łyżki 0,75 m³ (szczególnie często używane w gospodarstwach rolnych).

Oferujemy Klientom wyłącznie maszyny uznanych producentów, jak: Cat, Jcb, Wacker, Manitou, Neuson, JLG i Bobcat. Warto przy tym zaznaczyć, że wszystkie nasze maszyny są stale serwisowane, a w przypadku awarii natychmiast wysyłamy maszynę zastępczą, jeśli wcześniej wypożyczonej nie możemy naprawić na miejscu. Przywiązujemy dużą wagę do nieopóźniania prac prowadzonych przez naszych Klientów. Naszym atutem jest również rozbudowany park maszyn i możliwość realizowania nietypowych zamówień.

Czytaj więcej

wynajem ładowarek kołowych w białymstoku

Wynajem ładowarek kołowych w Białymstoku

Wynajmujemy ładowarki kołowe najczęściej przedsiębiorcom budowlanym, a także firmom remontowym. Maszyny te dowozimy we wskazane miejsce między innymi w Białymstoku i okolicach, zgodnie z potrzebami przyszłych użytkowników. Co ważne, ładowarki kołowe mogą zgodnie z przepisami poruszać się po drogach publicznych, dodatkowo przepisy ruchu drogowego ułatwiają samodzielny transport pojazdu przez najemcę, jeśli zachodzi potrzeba użytkowania maszyny w innej lokalizacji.

Gdzie jeszcze można wypożyczyć nasz sprzęt

Zapewniamy możliwość wynajmu w różnych miastach na Podlasiu. Wszędzie dostarczamy zamówione pojazdy zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. To wygodne rozwiązanie zwłaszcza gdy sam pojazd nie porusza się na tyle szybko, aby bez dodatkowego środka transportu dotrzeć do Klienta. W przypadku większych odległości od naszej bazy, zorganizowany przez nas dowóz jest więc znacznym udogodnieniem.

Rodzaje najmu ładowarek kołowych

Oferujemy dwa rodzaje wynajmu – krótko i długoterminowy. Zdajemy sobie sprawę z pojawiających się nietypowych okoliczności, na przykład przy budowie domu jednorodzinnego koparko-ładowarka może być potrzebna tylko jeden dzień. Bierzemy to pod uwagę i umożliwiamy wypożyczenie maszyny na jedną dobę. Wynajem długoterminowy natomiast oznacza możliwość skorzystania z bardziej atrakcyjnych cen. Zachęcamy do poznania szczegółów.

Zapraszamy do odwiedzenia wypożyczalni Jamar w Radulach, około 20 km od Białegostoku. Naszym Klientom służymy również poradami związanymi z doborem odpowiednich ładowarek kołowych do planowanych prac.

Menu