Wynajem maszyn budowlanych Sokółka

Wypożyczalnia maszyn budowlanych

Wypożyczalnia maszyn i sprzętu budowlanego jest opcją, którą nasza firma przygotowała z myślą o potrzebach mieszkańców i przedsiębiorców z Sokółki oraz okolic. Z propozycji wynajmu maszyn i sprzętu budowlanego mogą wszyscy, którzy wykonują działania wymagające uniesienia nad ziemię pracownika. Zadbaliśmy o to, by zapewnić naszym Klientom dostęp do urządzeń renomowanych producentów.

Wynajem sprzętu budowlanego w Sokółce

JAMAR swoją ofertę wynajmu maszyn i sprzętu budowlanego stworzył tak, by spełniała wymagania i potrzeby Klientów z różnych sektorów działalności, nie tylko budowlanej, wykończeniowej czy remontowej, ale także tych, którzy profesjonalne urządzenia wykorzystują przy tworzeniu rozmaitych instalacji (oświetleniowych, elektrycznych czy reklamowych), jak również zajmujących się zielenią i pracami związanymi z kształtowaniem terenu. W ten sposób do grona Klientów naszej wypożyczalni włączyliśmy również osoby prywatne, które chcą w wygodny, a przede wszystkim bezpieczny sposób realizować swoje plany. Dzięki opcji wynajmu nie musisz posiadać parku fachowych urzadzeń – możesz korzystać z tego, co znajduje się w naszej flocie, która obejmuje:

  • podesty ruchome, zwyżki, podnośniki koszowe – potrzebne do pracy na wysokościach; w naszej wypożyczalni maszyn i sprzętu budowlanego znajdziesz modele, które przeznaczone są do pracy na różnych wysokościach: 12 – 43 m – teleskopowo-przegubowe; 16 – 26 m – teleskopowe; 8 – 18 m – nożycowe;
  • zagęszczarki, walce – przeznaczone do prac drogowych i terenowych; w ramach wynajmu udostępniamy również zacieraczki i wozidła;
  • minikoparki – przydają się przy wszelkiego typu pracach ziemnych; w tym segmencie są modele gąsiennicowe Wackera (1,5 – 3,5 t);
  • ładowarki kołowe oraz ładowarki teleskopowe, a także koparko-ładowarki – w naszej wypożyczalni maszyn i sprzętu budowlanego służą do ładowania znacznych gabarytowo obiektów; w ramach wynajmu dostaniesz modele: JLG 4017 PS, JLG 4014 PS, JLG 3707 PS z przedziału od 1 do 3 t;
  • wózki widłowe – ten segment z kolei przeznaczony jest do przenoszenia i unoszenia ładunków tak na budowie, jak i w magazynie; proponujemy widlaki, które mają zróżnicowane zakresy pracy.

W naszej wypożyczalni maszyn i sprzętu budowlanego udostępniamy również: młoty, przecinaki, nagrzewnice, sprężarki, agregaty. Dołożyliśmy wszelkich starań, by JAMAR był tym miejscem, w którym wynajmiesz to, co niezbędne do wykonania prac, które zaplanowałeś.

Czytaj więcej

wypożyczalnia sprzętu budowlanego sokółka

Pamiętamy także o serwisowaniu

Prowadząc przez lata wypożyczalnię maszyn i sprzętu budowlanego, mamy świadomość, że zdarzają się usterki i awarie, które wymagają natychmiastowej reakcji, by nie powstawały starty z tytułu przestojów w pracy. Dlatego działamy mobilnie w Sokółce i okolicach – dla wygody szczegóły naszej interwencji, jaki i szacunkowe koszty naprawy omawiamy telefonicznie. Serwis JAMAR obejmuje marki: Wacker Neuson, Genie, JLG, New Holland, a także CAT, JCB czy Belle. Nasi fachowcy mają doświadczenie, które pozwala im działać wszechstronnie, oferując także zakuwanie przewodów hydraulicznych.

Potrzebujesz profesjonalnych urządzeń w okolicach Sokółki? Zapraszamy do kontaktu – już w czasie pierwszej rozmowy telefonicznej z naszym biurem obsługi klienta dowiesz się, jak możemy ci pomóc.

Menu