Wynajem maszyn budowlanych Suwałki

Wypożyczalnia maszyn budowlanych

Wypożyczalnia maszyn i sprzętu budowlanego JAMAR jest kompleksową propozycją dla firm i osób fizycznych z Suwałk, które wykonują różnego typu i zakresu prace wymagające użycia specjalistycznych urządzeń. Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy maszyny sprawdzone, zawsze gotowe do pracy – niezależnie od warunków atmosferycznych i terenowych. Korzystając z opcji wynajmu, wybierasz to, co najkorzystniejsze dla twoich planów.

Wynajem sprzętu budowlanego w Suwałkach

Ofertę wypożyczalni maszyn i sprzętu budowlanego JAMAR przygotowaliśmy tak, by odpowiadać na zapotrzebowanie Klientów w zakresie sprzęt i maszyny budowlane, którzy reprezentują branże takie jak: budowlana, remontowa, wykończeniowa, elektryczna, instalacyjna, aranżacji zieleni, działania porządkowe, także ci, którzy własne, przydomowe potrzeby oraz wiele innych specjalizacji, które na co dzień korzystają z opcji wynajmu po to, by zapewnić sobie komfort. Nie musisz mieć całej floty na własność, ponieważ nasza obejmuje urządzenia o rozmaitym przeznaczaniu:

  • do pracy na wysokościachpodesty ruchome, zwyżki, podnośniki: JLG, Haulotte, Genie; w wypożyczalni proponujemy modele dostosowane do wykonywania zadań na różnych wysokościach: nożycowe (8 – 18 m), teleskopowe (16 – 26 m), teleskopowo-przegubowe (12 – 43 m);
  • do prac drogowych i terenowychzagęszczarki płytowe (1800 – 1300 kg), walce; w opcji wynajmu sprzętu i maszyn budowlanych dostajesz także wozidła i zacieraczki;
  • do prac ziemnychminikoparki marki Wacker typu gąsiennicowego (1,5 do 3,5 t);
  • do ładowania – w wypożyczalni maszyn i sprzętu budowlanego znajdziesz ładowarki kołowe oraz ładowarki teleskopowe; dostępne modele: JLG 3707 PS, JLG 4014 PS, JLG 4017 PS (od 1 do 3 t); mamy także koparko-ładowarki New Holland;
  • do przenoszenia ładunkówwózki widłowe; poszczególne modele z tego segmentu wykonują pracę w różnym zakresie wysokościowym.

Ofertę wynajmu podestów ruchomych uzupełniliśmy o wypożyczalnię rusztowań przejezdnych w postaci lekkich, ale bardzo stabilnych platform, które sprawdzają się przy pracach typu remontowego, jak również przy różnorakich pracach budowlanych.

Ponadto posiadamy także: sprężarki, agregaty, nagrzewnice, młoty i przecinarki. Słowem: w wypożyczalni maszyn i sprzętu budowlanego znajdziesz to, czego potrzebujesz przy pracy. U nas skorzystasz także z możliwości zakuwania przewodów hydraulicznych. Ta usługa jest często poszukiwana przez użytkowników specjalistycznych urządzeń.

Czytaj więcej

maszyny budowlane suwałki

Proponujemy kompleksowe rozwiązania

Wiemy, jak ważny jest czas. Dlatego dołożyliśmy wszelkich starań, by nasza wypożyczalnia maszyn i sprzętu budowlanego stała się miejscem, w którym poza narzędziami potrzebnymi do pracy znajdziesz także wsparcie fachowców dysponujących doświadczeniem w wynajmie. W JAMARze udostępniamy naszym Klientom marki takie jak: JLG, JCB, CAT, Wacker Neuson, Genie, New Holland, Belle. Serwisujemy urządzenia marek, które wypożyczamy, ale także innego typu narzędzia, które należy okresowo poddawać przeglądom wymaganym przez UDT. Działamy mobilnie, dlatego szybko i sprawnie usuwamy usterki, by nie generowały one kosztów wynikających z przestojów w twojej pracy.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą JAMARu dla Suwałk – nasi konsultanci wszelkich informacji udzielają telefonicznie.

Menu