Serwis zagęszczarek

Popsuta zagęszczarka? Naprawimy możliwie najszybciej

Serwis zagęszczarek prowadzony przez naszą firmę to kompletna usługa – z dojazdem lub u nas na miejscu. Działamy w Białymstoku oraz w okolicach, oferując wyspecjalizowanych fachowców dysponujących wysokiej klasy sprzętem diagnostycznym oraz elastyczne podejście do twoich potrzeb.

Serwisujemy zagęszczarki

Nasi Klienci z Białegostoku w codziennej pracy wykorzystują wiele modeli sprzętu budowlanego. Doświadczenie podpowiada nam, że dużą popularnością cieszą się zagęszczarki płytowe – między innymi Wacker – o różnych:

  • parametrach technicznych: ciężarze, wymiarze płyty, sile udaru cz zużyciu paliwa,
  • rodzajach silników: elektrycznych oraz spalinowych,
  • możliwościach prowadzenia: kroczących, samoprzesuwnych, ręcznych (działających jednokierunkowo lub rewersyjnie),
  • specjalnościach dodatkowych: stają się wówczas doposażeniem koparek.

Specjaliści z naszego serwisu zagęszczarek są doskonale zaznajomieni ze specyfiką tych wszystkich maszyn. Przez lata pracy w branży mieli już do czynienia z różnego typu awariami, dlatego potrafią rozpoznać problem już w czasie rozmowy telefonicznej, więc dowiadujesz się, w czym tkwi kłopot, jak możemy z tym pomóc i jaki będzie koszt naprawy. Oszczędność czasu jest dla nas priorytetowa, w związku z czym w Białymstoku i okolicach oferujemy mobilny serwis zagęszczarek. Docieramy na miejsce pracy urządzenia – to maksymalnie skraca przestój w twoich działaniach. Jeśli natomiast czas nie jest dla ciebie priorytetem, zapraszamy do naszych warsztatów. Posiadamy wiele stanowisk pracy, dzięki czemu i tutaj czas naprawy nie jest długi.

Czytaj więcej

naprawa zagęszczarek białystok

Jesteśmy tam, gdzie nas potrzebujesz

Bez tego typu urządzeń nie obejdzie się ten, kto układa kostkę brukową czy tworzy nową drogę lub remontuje starą. Przydają się one także przy zakładaniu ogrodów i terenów zielonych. Jeśli w którymś momencie twojego projektu pojawiła się awaria sprzętu – jesteśmy do dyspozycji. Zespoły fachowców z serwisu zagęszczarek JAMAR cechuje:

  • szeroka wiedza techniczna – nasi specjaliści są świetnie merytorycznie przygotowani do napraw różnych maszyn budowlanych, systematycznie szkolą swoje umiejętności i śledzą nowinki branżowe, by świat techniki oraz inżynierii urządzeń wykorzystywanych przy robotach ziemnych nie miał przed nimi tajemnic;
  • wyposażenie w wysokiej klasy narzędzia – nowoczesne maszyny wymagają nowoczesnych instrumentów diagnostycznych oraz narzędzi naprawczych, dlatego wyposażyliśmy w nie nasze ekipy działające na miejscu i w drodze;
  • komunikatywność – dokładamy wszelkich starań, by współpraca z nami w zakresie serwisu zagęszczarek przebiegała pomyślnie nie tylko w sferze technicznej, ale także już na poziomie kontaktu; jesteśmy przekonani, że rzeczowa rozmowa przyspiesza nie tylko zdiagnozowanie problemu, ale także działa profilaktycznie.

Współpracując z serwisem zagęszczarek JAMAR, masz pewność, że w możliwie najkrótszym czasie poradzimy sobie z awarią, byś mógł wznowić swoje prace, niezależnie od tego czy prowadzisz je przy domu we własnym zakresie czy na placu budowy jako podwykonawca.

Zamów naprawę

Jeśli więc masz problem z zagęszczarką – skontaktuj się z nami. Ocenimy sytuację, odpowiemy na pytania i zaproponujemy optymalne rozwiązanie. Gwarantujemy indywidualne podejście, bo wiemy, że w ten sposób buduje się zaufanie w biznesie. Jesteśmy do dyspozycji – skorzystaj także z oferty wynajmu lub zakupu sprzętu budowlanego, a także specjalnych szkoleń.

Menu