Serwis ładowarek teleskopowych

Awaria na placu budowy? Zadzwoń do JAMARu

Serwis ładowarek teleskopowych z oferty firmy JAMAR dla Klientów z Białegostoku i okolic. Zapewniamy indywidualne podejście do wszystkich zgłoszeń – jesteśmy dyspozycyjni, mobilni i świetnie przygotowani pod względem sprzętu i kompetencji. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam działać szybko, sprawnie i uzyskiwać pozytywne rezultaty naszych działań.

Serwisujemy ładowarki teleskopowe

JAMAR to nie tylko wypożyczalnia sprzętu budowlanego – oferujemy też  szeroko zakrojone usługi obejmujące serwis różnego rodzaju maszyn budowlanych. Niezależnie od tego, z jakim sprzętem się do naszego serwisu ładowarek teleskopowych zgłosisz, szybko rozpoznamy problem i podejmiemy odpowiednie kroki naprawcze. Działamy w branży na tyle długo, że doskonale poznaliśmy specyfikę maszyn poszczególnych producentów – nie mają one przed nami technicznych tajemnic. By kompleksowo obsługiwać naszych Klientów, zadbaliśmy o to, by zapewniał:

  • merytoryczne wsparcie – jesteśmy specjalistami w swojej branży, więc możesz polegać na naszej wiedzy, doświadczeniu i umiejętnościach; wspieramy naszych Kontrahentów na każdym etapie współpracy, służymy radą, wskazówkami, podpowiedziami,
  • elastyczne podejście – wiemy, że nasi Klienci działają w różnych branżach, mają różne potrzeby w zakresie sprzętu i serwisu ładowarek teleskopowych, dlatego dokładamy wszelkich starań, by nawiązywana z nami współpraca była satysfakcjonująca dla obu stron;
  • konkurencyjne ceny – kwestie ekonomiczne są ważne, dlatego zapewniamy naszym Klientom opcjonalne podejście do napraw: oryginalne części lub zamienniki produkowane przez autoryzowanych producentów.

Poza serwisem ładowarek teleskopowych w razie awarii nasi fachowcy weryfikują także maszyny pod względem przeglądów wymaganych przez UDT – to najlepsza gwarancja bezpieczeństwa w codziennej pracy operatorów ładowarek w Białymstoku i okolicach.

Czytaj więcej

naprawa ładowarek teleskopowych białystok

Naszym atutem jest mobilne działanie

Dokładamy wszelkich starań, by awarie wykorzystywanych w pracach budowlanych, remontowych czy ziemnych ładowarek typu teleskopowego, nie wpływały negatywnie na działalność naszych Klientów. Dlatego – wystarczy, że do nas zadzwonisz. Już w czasie pierwszej rozmowy ocenimy zakres potrzebnych napraw oraz ich koszty. Po wstępnym ustaleniu szczegółów, dojeżdżamy na miejsce. Dzięki temu, że podstawowe informacje uzyskaliśmy telefonicznie, na miejscu mamy już wszystko, co potrzebne. To nam pozwala oszczędzić czas, co minimalizuje przestoje w twojej pracy. Poza mobilnym serwisem ładowarek teleskopowych oferujemy także usługi w tradycyjnych, stacjonarnych warunkach. W naszych halach warsztatowych znajduje się wiele stanowisk wyposażonych w wysokiej jakości sprzęt diagnostyczny i narzędzia naprawcze.

Pomoc fachowców JAMARu na wyciągnięcie… telefonu

Jeśli potrzebujesz serwisu ładowarek teleskopowych w Białymstoku, zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami. Nasi konsultanci czekają na telefon, by w czasie rozmowy odpowiedzieć na pytania i przedstawić ofertę, która optymalnie rozwiąże problem, z którym się do nas zgłaszasz. U nas możesz liczyć na profesjonalne podejście i kompleksową pomoc.

Menu