Serwis wózków widłowych

Ratunek dla niesprawnych widlaków – tylko JAMAR

Serwis wózków widłowych JAMAR to wykwalifikowana pomoc w razie awarii, która dociera na miejsce zdarzenia niezwłocznie po zgłoszeniu usterki. Działamy sprawnie, kompleksowo i nie tylko w okolicach Białegostoku, gdzie znajduje się nasza siedziba, ale nasze ekipy serwisowe można spotkać także na całym Podlasiu.

Serwisujemy widlaki

Przez lata pracy naszego serwis wózków widłowych daliśmy się poznać jako rzetelny partner, dlatego tak wiele firm obdarza nas zaufaniem i ma wizytówkę z naszym numerem telefonu zawsze pod ręką. Dokładamy wszelkich starań, by wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów na wielu płaszczyznach ich działalności, dlatego nasza oferta obejmuje:

  • dojazd na miejsce awarii – czas jest bezcenny, dlatego robimy wszystko, by minimalizować przestoje w pracy; nasi fachowcy docierają na miejsce awarii w Białymstoku i dalej już przygotowani na to, co mogło się zdarzyć, ponieważ już na etapie pierwszej rozmowy telefonicznej dowiadujemy się o szczegóły, na podstawie których oceniamy zakres awarii i naszej ingerencji;
  • naprawy w naszych warsztatach – jeśli widlak nie musi być aktualnie w użyciu, możemy go serwisować w naszych halach; przygotowaliśmy tu wiele doskonale wyposażonych stanowisk naprawczych, co skraca czas oczekiwania na fachowca, działamy w zasadzie na bieżąco;
  • okresowe przeglądy – poza typowym serwisem wózków widłowych przeprowadzamy także okresowe kontrole widlaków wymagane przez UDT; nasi specjaliści są odpowiednio pod tym kątem przygotowani i posiadają stosowne kwalifikacje.
  • szkolenia – mamy specjalistów, którzy mogą prowadzić kursy certyfikowane przez UDT i dające uprawnienia do obsługi specjalnych maszyn.

Zadbaliśmy o to, by nasze usługi były konkurencyjne. Naprawiając widlaki proponujemy zawsze wybór między oryginalnymi częściami naprawczymi a sprawdzonymi częściami zamiennymi, będącymi ekonomiczną wersją oryginałów, nieustępującą im pod względem funkcjonalności.

Czytaj więcej

naprawa wózków widłowych białystok

Technika to nasza pasja

Kadra serwisu wózków widłowych JAMAR to świetnie technicznie przygotowani fachowcy, których atutem jest nie tylko merytoryczna wiedza, ale także doświadczenie. To dzięki tym cechom możemy rozpoznać problem już w czasie rozmowy telefonicznej. Z punktu widzenia naszych Klientów to bardzo istotne, ponieważ również w tym momencie możemy zaproponować plan naprawy i oszacować jej koszt. Prowadzenie serwisu wózków widłowych wymaga systematycznego poszerzania kompetencji technicznych – na rynku są coraz nowsze technologie, sprzęty są coraz nowocześniejsze, w coraz większym stopniu opierają się na elektronice. By dotrzymać kroku tym zmianom, nieustannie się szkolimy, przez co maszyny i sprzęt budowlany nie mają przed nami tajemnic.

Fachowcy pod telefonem

Zapraszamy do kontaktu z naszym serwisem wózków widłowych w razie awarii lub kiedy konieczne jest wykonanie przeglądu. Jesteśmy dyspozycyjni i elastycznie podchodzimy do terminów obowiązujących naszych Klientów. Naszą dewizą jest indywidualizowanie współpracy, co sprawia, że jesteśmy tak cenionym w Białymstoku partnerem reprezentujących różne dziedziny przedsiębiorstw wykorzystujących w codziennej pracy widlaki. Zapewniamy fachową, kompleksową współpracę i życzliwe podejście – nasi konsultanci czekają na telefon.

Menu