Podesty ruchome Suwałki

Wynajem podestów ruchomych w Suwałkach

Podesty ruchome są zaliczane do klasyki maszyn, które umożliwiają różnego typu działania ponad poziomem gruntu – budownicze, montażowe, instalacyjne, porządkowe, a także związane z pielęgnacją zieleni. Tak szerokie zastosowanie tego typu maszyn sprawia, że oferta JAMARu dotycząca wynajmu podestów ruchomych cieszy się w Suwałkach dużym zainteresowaniem.

Podesty ruchome – mamy modele dopasowane do twoich potrzeb

Podesty, zwyżki, podnośniki – funkcją tych wszystkich maszyn jest uniesienie osoby wykonującej zadanie na pożądaną wysokość tak, by mogła swoje zadania wykonać dokładnie, często z maksymalną precyzją, wymagającą swobody ruchu i manipulowania narzędziami. Zadania te spełniają modele:

  • wyposażone w kosz – w tej kategorii znajdują się podesty teleskopowe (zasięg: 16 – 26 m) oraz teleskopowo-przegubowe (zasięg: 12 – 43 m), które sprawdzają się przy wymagających zadaniach tak na zewnątrz, jak i w środku budynków;
  • nożycowe – to podstawowe narzędzie pracy dla wszystkich, którzy chcą sięgnąć wyżej (zasięg: 8 – 18 m).

W naszej flocie przeznaczonej do wynajmu podestów ruchomych znalazły się maszyny wyprodukowane przez marki, które kojarzone są w branży z niepodważalną jakością. Haulotte, Genie czy JLG stały się synonimami zawansowanych technologicznie rozwiązań oraz jakości wykonania, która przekłada się na jakość pracy. Ponadto, rolą podnośników jest zapewnienie bezpieczeństwa w czasie tych wszystkich operacji na wysokościach. Zapewniają to z jednej strony nowoczesne systemy zabezpieczeń, w które zostały standardowo wyposażone maszyny z naszej floty, a z drugiej – także regularne kontrole i certyfikaty UDT, potwierdzające sprawność.

Czytaj więcej

Wynajem podestów ruchomych Suwałki

Pracujesz tam, gdzie potrzebujesz i jak potrzebujesz

Wynajem podestów ruchomych to usługa, z której w Suwałkach korzystają i firmy o różnym profilu działalności, i osoby prywatne, które chcą sobie ułatwić podejmowanie działań na wysokości, a ponadto umożliwić wykonywanie ich w sposób, który zapewnia:

  • swobodę ruchów – zwyżki zapewniają stabilną platformę, po której może poruszać się osoba wykonująca czynności nad ziemią; obok, w zasięgu ręki mogą znajdować się potrzebne narzędzia, dzięki czemu nie trzeba schodzić na ziemię, by po nie sięgnąć;
  • bezpieczeństwo – platformy posiadają zabezpieczenia, dzięki którym poruszanie się po nich nie niesie za sobą niebezpieczeństwa upadku; dostępne w JAMARze podnośniki zostały zaprojektowane tak, by chronić życie i zdrowie;
  • docieranie do trudno dostępnych miejsc – niezależnie od tego, czy masz do wykonania prace w miejscu zadaszonym czy w otwartej przestrzeni, dzięki naszym zwyżkom dotrzesz do miejsc, do których w innym wypadku nie miałbyś dostępu lub byłby on niegraniczny.

Serwis podestów ruchomych

JAMAR podchodzi kompleksowo do potrzeb Klientów nie tylko w zakresie wynajmu podestów ruchomych. Wiemy, że zdarzają się różne sytuacje i jesteśmy przygotowani, by pomagać wam się z nimi uporać. Awaria? Usterka? Maszyna nie chce współpracować? Wystarczy, że zadzwonisz, a wspólnie z naszym konsultantem ustalisz, co się dzieje i jak możemy pomóc. Nasz serwis podestów ruchomych reaguje błyskawicznie – docieramy na miejsce, by rozwiązać problem, tak w Suwałkach, jak i w okolicach.

Zapraszamy do kontaktu – nasza oferta wynajmu, zakupu i serwisu zapewnia korzystne warunki współpracy.

Menu