Podesty ruchome Suwałki

podesty ruchome Suwałki szkolenia, wynajem

PHU Jamar to firma z dużym doświadczeniem i świetną renomą. Pracowaliśmy przez lata, by móc zaoferować naszym partnerom usługowym i handlowym współpracę na najwyższym poziomie. Możemy śmiało stwierdzić, że w swojej branży jesteśmy jednym z liderów na Podlasiu. Dlatego też propozycję współpracy kierujemy do firm, instytucji oraz osób prywatnych z Suwałk. Uważamy, że jest to rynek, na którym moglibyśmy z sukcesami i obopólną korzyścią – naszą i naszych potencjalnych Klientów – prowadzić swoją działalność.

Podesty ruchome od PHU Jamar

Chcielibyśmy zainteresować Państwa szczególnym typem maszyn budowlanych, które posiadamy w swojej ofercie, jakimi są podesty ruchome. Podesty są przeznaczone do pracy w warunkach wysokościowych, transportując wzwyż osoby oraz materiały i narzędzia. Zajmujemy się wypożyczaniem, serwisowaniem, a także sprzedażą tych urządzeń.

Oferujemy do wykorzystania specjalistyczny sprzęt renomowanych producentów:

  • Haulotte,
  • JLG,
  • Genie.

Suwałki są z pewnością miastem wielu różnorodnych inwestycji. Miasto to w ciągu ostatnich lat pokazało swój potencjał rozwojowy. Z tego powodu uważamy, że nasza oferta wynajmu podestów ruchomych spełni oczekiwania lokalnych przedsiębiorców, którzy mają swój wkład w jego rozbudowę.

Podesty nie tylko dla budowlanki

Podesty, zwane również zwyżkami, to nie tylko rozwiązania dla branży budowlanej. Wszyscy, których praca wiąże się z robotami na wysokościach czy to na co dzień, czy okazjonalnie, mogą już skorzystać z naszych maszyn. Nie zawsze przecież opłaca się kupować drogi specjalistyczny sprzęt, który znajdzie zastosowanie kilka razy w roku. Tutaj właśnie wkraczamy my – firma Jamar – i spełniamy oczekiwania naszych Klientów.

Szeroka oferta – ciekawe propozycje

W swoim taborze posiadamy kilka typów podestów ruchomych do wynajęcia, różniących się podstawowymi parametrami, takimi jak:

  • zasięg platformy roboczej,
  • typ napędu,
  • konstrukcja ramienia wznoszącego,
  • udźwig,
  • co pozwala dobrać urządzenie odpowiednie do zapotrzebowania i warunków.

Zachęcamy przedsiębiorców, instytucję i osoby prywatne z Suwałk do przetestowania naszych podestów ruchomych – sprawdzą się one na każdej wysokości.