Podesty ruchome Łomża

Wypozyczalnia podnośników koszowych ŁomożaŁomża to ośrodek miejski z długimi tradycjami, który prawa miejskie uzyskał na początku XV stulecia. Przez te lata Łomża przechodziła wzloty i upadki – zwłaszcza II wojna światowa zadała miastu ciężki cios, gdyż zostało ono zniszczone w ponad 70%. Dziś Łomża jest ważnym ośrodkiem na wojewódzkiej mapie. Skutecznie wykorzystuje fundusze i dotacje na inwestycje, znajduje się tam ośmiohektarowa podstrefa Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. To miasto przyjazne biznesowi i mieszkańcom.

Jamar – Twój park maszyn dla Łomży

PHU Jamar jest przedsiębiorstwem, które również chciałoby włączyć się ze swoją ofertą w biznesowo-gospodarczy nurt, którym podąża dzisiejsza Łomża. Przez lata działalności wyspecjalizowaliśmy się w udostępnianiu przedsiębiorcom, i nie tylko, profesjonalnego sprzętu budowlanego z naszego parku maszynowego.

Prowadzimy wypożyczalnię, serwis techniczny, sprzedajemy maszyny nowe i używane, wykonujemy przeglądy i oferujemy szkolenia.

Podesty ruchome – bezpiecznie na wysokościach

Chcielibyśmy przybliżyć Państwu szczegóły oferty w zakresie wynajmu podestów ruchomych na potrzeby różnego rodzaju robót. Maszyny, które udostępniamy, pozwalają na bezpieczną, efektywną i elastyczną pracę na wysokościach. Są niezastąpione tam, gdzie prostsze i bardziej tradycyjne rozwiązania (rusztowania, drabiny) są trudne w zastosowaniu lub zwyczajnie niebezpieczne. Podesty ruchome z naszego taboru są sprawne technicznie, posiadają niezbędne certyfikaty i atesty.

Wykorzystujemy podnośniki znanych i cenionych firm:

  • JLG,
  • Genie,
  • Haulotte.

Kto skorzysta z oferty podestów ruchomych?

Swoją ofertę kierujemy do firm budowlanych i remontowych z Łomży, ale również do tych przedsiębiorców, którzy od czasu do czasu przeprowadzają prace wysokościowe. Podest ruchomy wynajęty w Jamar znajdzie zastosowanie wszędzie tam, gdzie trzeba w pracy wznieść się ponad poziom gruntu – dosłownie i w przenośni.

Jeśli potrzebują Państwo specjalistycznego sprzętu wysokościowego, zapraszamy do bliższej współpracy z firmą Jamar. Chcemy, aby Łomża była rynkiem, na którym mamy dużo do powiedzenia w swojej branży.