Podesty ruchome Łomża

Wynajem podestów ruchomych w Łomży

Podesty ruchome przeznaczone są do wykonywania rozmaitych zadań nad ziemią. Poszczególne modele przeznaczone są do wykonywania prac na różnych wysokościach, dlatego flotę z oferty wynajmu podestów ruchomych skomponowaliśmy tak, by spełniała różne wymagania i potrzeby Klientów firmy JAMAR z Łomży i okolic. Zadbaliśmy o to, by były to maszyny spełniające wygórowane kryteria jakości i użyteczności, gwarantowane przez marki takie jak: JLG, Haulotte, Genie.

Podesty ruchome – do prac na różnych wysokościach

Wśród Klientów JAMARU w Łomży są osoby prywatne, jak i właściciele firm o różnym profilu działalności. Wszyscy oni korzystają z najmu zwyżek i podnośników wtedy, gdy nie mają potrzeby powiększania swojego zaplecza maszynowego lub sprzętów tych potrzebują w stosunkowo krótkim czasie. Poszczególne modele naszych podnośników i zwyżek umożliwiają wykonywanie zadań na różnych wysokościach:

  • 8 – 18 m: taki zasięg dają klasyczne modele nożycowe; ich prosta budowa sprawia, że są z łatwością obsługiwane i wykorzystywane w codziennej pracy;
  • 16 – 26 m: pracę w tym przedziale wysokościowym zapewnisz sobie, wynajmując podest ruchomy teleskopowy,
  • 12 – 43 m: można powiedzieć, że dzięki tak wysokiej górnej granicy zasięgu te wersje podnośników typu teleskopowo-przegubowego sprawdzają się przy zadaniach specjalnych.

Zwyżki teleskopowe i teleskopowo-przegubowe wyposażone są w kosz, który zapewnia z jednej strony bezpieczeństwo, a z drugiej – komfort pracy. Różne wersje zostały wyposażone w napędy elektryczne lub spalinowe. W naszej flocie znajdziesz też podnośniki: przewoźne, przejezdne, a także samojezdne.

Czytaj więcej

wynajem podestów ruchomych łomża

Łatwy dostęp do trudno dostępnych miejsc

Wynajem podestów ruchomych jest odpowiedzią na wiele problemów, z którymi mają do czynienia tak osoby prywatne, jak i właściciele firm, przedsiębiorstw czy zarządcy instytucji. Maszyny te, dzięki tak zróżnicowanemu profilowi pracy, pozwalają wykonywać zadania wymagające uniesienia nad ziemię w sposób bezpieczny i dla osoby wykonującej zadanie, jak i dla otoczenia. Dzięki zwyżkom nawet tak prozaiczna czynność jak mycie okien od zewnętrznej strony przebiega szybko, sprawnie, bezpiecznie. I dokładnie – sięgając na odpowiednią wysokość w wygodny sposób jesteś w stanie wykonać wszystkie czynności bardzo skrupulatnie.

Serwis podestów ruchomych

Dewizą JAMARu jest kompleksowe wsparcie, dlatego nie tylko wypożyczamy, ale też zapewniamy serwis podestów ruchomych. Nasze ekipy serwisowe można spotkać na całym Podlasiu – działamy wszędzie tam, gdzie jesteśmy potrzebni. Docieramy na miejsce awarii już odpowiednio przygotowani. Zgłoszenia przyjmujemy telefonicznie i już wówczas omawiamy rodzaj usterki, zakres naszej ingerencji oraz przedstawiamy wstępny kosztorys naprawy zwyżek. W ten sposób minimalizujemy koszty – dzięki wiedzy i doświadczeniu naszych fachowców perfekcyjnie opanowaliśmy ten model. Zapraszamy do kontaktu w sprawie wypożyczenia, a także serwisu– jesteśmy do dyspozycji.

Menu