Podesty ruchome Ostrołęka

Wynajem podestów ruchomych w Ostrołęce

Podesty ruchome to maszyny, bez których trudno dziś wyobrazić sobie wykonywanie jakichkolwiek zadań, które odbywają się nad poziomem gruntu. Z tego powodu z oferta wypożyczalni zwyżek i podestów ruchomych przygotowana przez firmę JAMAR została opracowana tak, by zapewnić Klientom z Ostrołęki i okolic możliwie szeroką paletę podnośników i zwyżek tak, by z łatwością można było wybrać urządzenie stosowne do potrzeb i planów.

Podesty ruchome – możesz sięgać wyżej

Wynajem podestów ruchomych jest opcją przeznaczoną dla wszystkich, którzy potrzebują sprzętu do pracy nad ziemią, ale z różnych względów nie chcą posiadać go na własność. Z tego względu z naszej oferty korzystają i osoby prywatne, i firmy, którym tego typu sprzęt potrzebny jest okresowo i nie musi być częścią wykorzystywanego na co dzień asortymentu. Dzięki naszym maszynom ty lub twoi pracownicy by wykonać zaplanowane działania dostaniecie się na wybrane wysokości:

  • podstawowe – w tym zakresie, od 8 do 18 m, wykonasz większość prac przydomowych i klasycznych prac wymagających niewielkiego uniesienia, jakie zapewniają zwyżki typu nożycowego;
  • średnie – nieco wyżej uniesie cię urządzenie o budowie teleskopowej, pracujące w zakresie od 16 do 26 m; sprawdzi się więc ono tak przy pracach wewnątrz budynków, jak i na zewnątrz;
  • wysokie – największe możliwości uniesienia daje wynajem podestów ruchomych wyposażonych w systemy teleskopowo-przegubowe; operując na wysokości od 12 do 43 m bez problemu wykonasz wszystkie prace na zewnątrz.

Poszczególne modele podnośników posiadają napędy elektryczne lub spalinowe, co pozwala dopasować je do wybranych działań pod względem intensywności ich pracy, a także rodzaju podłoża, z którym będą musiały sobie radzić. Z punktu widzenia naszych Kontrahentów z Ostrołęki wynajmujących podesty ruchome istotne jest także to, że wyboru można dokonać także na podatnie kryteriów mobilności – i tak mamy do wyboru maszyny: samojezdne, przejezdne, jak również przewoźne.

Czytaj więcej

Wynajem podestów ruchomych Ostrołęka

Branżowi liderzy do wyboru: JLG, Haulotte, Genie

Zadbaliśmy o to, by flota przeznaczona do wynajmu podestów ruchomych w JAMARze składała się z maszyn renomowanych producentów. Te rozpoznawalne marki są gwarancją:

  • jakości – nasze maszyny odznaczają się solidnym wykonaniem, którego częścią są wysokiej klasy rozwiązania techniczne: konstrukcyjne, mechaniczne, jak i elektroniczne;
  • niezawodności – specjaliści z naszych ekip technicznych dokładają wszelkich starań, by maszyny dostępne w ramach wynajmu podestów ruchomych były zawsze gotowe do pracy i doskonale przygotowane do jej podjęcia;
  • bezpieczeństwa – wiemy, że nie ma ono ceny, dlatego do naszej floty podnośników wybraliśmy takie, które w standardzie mają systemy zabezpieczające tak osoby wykonujące prace, jak i te, które znajdują się w pobliżu.

Dbamy także o to, by wynajmowane podesty ruchome miały stosowne certyfikaty i przechodziły okresowe badania UDT. To jest najlepszym potwierdzeniem ich sprawności.

Serwis podestów ruchomych

Jeśli awaria uniemożliwia ci prowadzenie prac, korzystaj z serwisu podestów ruchomych JAMARu. Ekipy naszych fachowców można spotkać w Ostrołęce i okolicach – docieramy wszędzie tam, gdzie jesteśmy potrzebni. Już w czasie pierwszej rozmowy telefonicznej oceniamy, co trzeba zrobić i na miejscu szybko radzimy sobie z usterką. Zapraszamy do kontaktu – nasz dział obsługi klienta jest w gotowości, także jeśli interesuje Cię zakup tego typu lub innych maszyn budowlanych.

Menu