Serwis zwyżek

Usterka, awaria, nie możesz prowadzić prac na wysokościach? Zadzwoń do nas po pomoc

Serwis zwyżek JAMAR obejmuje podesty ruchome i ładowarki teleskopowe różnych producentów, wykorzystywane w pracach nad poziomem gruntu w Białymstoku i okolicach. Posiadamy nowoczesne zaplecze – mobilne i stacjonarne, dzięki czemu możemy elastycznie reagować na potrzeby naszych Klientów.

Serwisujemy zwyżki

JAMAR prowadzi serwis zwyżek, które znajdują się w ofercie sprzedażowej firmy, a także maszyn, które nasi Klienci nabyli na swoje potrzeby w różnym czasie lub zakupili z naszej oferty. Niezależnie od typu sprzętu i jego producenta, nasi fachowcy zajmą się nim profesjonalnie w zakresie:

  • gwarancyjnym – wówczas maszyny przechodzą okresowe przeglądy i poddawane są działaniom konserwacyjnym zgodnie z wytycznymi danego producenta, a także według bieżących potrzeb;
  • pogwarancyjnym – wszelkiego typu podesty ruchome są maszynami przeznaczonymi do wieloletniego wykorzystywania, nic więc dziwnego, że mogą zdarzać się różnego typu usterki, jednak wykwalifikowany fachowiec szybko sobie z nimi poradzi;
  • przedsprzedażowym – ta opcja serwisu zwyżek dotyczy maszyn wynajętych w JAMARze; korzystając z niej masz pewność, że zwyżka uzyska pozytywną opinię przy rejestracji wymaganej przez UDT;
  • obowiązkowych przeglądów UDT – zgodnie z polskimi przepisami maszyny wykorzystywane w pracach nadziemnych wymagają weryfikacji ich sprawności przez niezależną instytucję, jaką jest Urząd Dozoru Technicznego, którego certyfikacja zapewnia bezpieczeństwo użytkowania wszelkiego typu podestów ruchomych; prowadzimy pełną dokumentację w tym zakresie.

Pracownicy naszego serwisu zwyżek posiadają rozległą wiedzę, bogate doświadczenie branżowe, a także stosowne uprawnienia, dzięki którym jesteśmy zakładem uprawnionym według przepisów UDT, co potwierdzają przyznane nam certyfikaty.

Czytaj więcej

naprawa zwyżek białystok

Wsparcie techniczne i diagnostyka – u nas także zdalnie

Działamy kompleksowo, oferując konserwacje, modernizacje, jak również remonty generalne i naprawy sprzętu do pracy nadziemnej. Nasi Klienci z Białegostoku i okolic szczególnie cenią nasz mobilny serwis zwyżek z doskonale wyposażonymi wozami, które posiadają komplet zestaw najczęściej zużywających się części, przez co już przy pierwszej wizycie specjalisty na miejscu awarii możliwe jest rozwiązanie problemu – praktycznie od ręki. Ponadto, dokładamy wszelkich starań, by już w czasie przyjmowania telefonicznego zgłoszenia oszacować zakres naprawy, potrzebne części i koszty. W ten sposób dbamy o czas – wiemy, jak ważny jest w branżach, w których działają nasi Kontrahenci.

Docenisz jakość naszych usług

W serwisie zwyżek dbamy o wysoką jakość naszych usług. Z tego względu podstawą współpracy z Klientami z Białegostoku i okolic jest spersonalizowana opieka nad ich sprzętem – tak w zakresie współpracy stałej, jak i jednorazowych napraw. Wychodzimy z założenia, że jakość jest naszym największym atutem, dlatego jesteśmy tak chętnie wybierani i polecani, a nasze ekipy można spotkać na całym Podlasiu – zapraszamy do współpracy.

Menu