Podesty ruchome Wysokie Mazowieckie

Wynajem podestów ruchomych w Wysokiem Mazowieckiem

Podesty ruchome to maszyny, bez pomocy których trudno planować efektywne wykonywanie różnego rodzaju prac na wysokościach. Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów z Wysokiego Mazowieckiego JAMAR przygotował ofertę wynajmu podestów ruchomych o specjalistycznych specyfikacjach. To wysokiej klasy maszyny, które ułatwiają i przyspieszają wykonywanie wielu czynności nad ziemią.

Podesty ruchome – tylko renomowane marki

Genie, Haulotte, JLG to producenci, z których maszyn stworzyliśmy naszą flotę. Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy podnośniki i zwyżki o różnym przeznaczeniu – takie, których zakres dopasujesz do aktualnie wykonywanych zadań pod względem ich budowy, jak i zasięgu. W JAMARze znajdziesz podnośniki o konstrukcji:

  • nożycowej – dzięki nieskomplikowanej budowie są łatwe w obsłudze i mają uniwersalne zastosowanie przy pracach na wysokości od 8 do 18;
  • teleskopowej – ich ramię wyposażone w kosz sięga na wysokość od 16 do 26 m, dając swobodę manewru i stabilność ruchu;
  • teleskopowo-przegubowej – wynajem podestów ruchomych z tego segmentu zapewnia maksymalną wygodę pracy w koszu na wysokości od 12 do 43 m.

Te podnośniki zapewniają swoim operatorom nie tylko komfort codziennego wykonywania obowiązków, ale także precyzję działania. Stabilna platforma kosza pozwala na wykonywanie nieskrępowanych ruchów i manewrowanie narzędziami przy pracy bez konieczności schodzenia po nie na dół.

Czytaj więcej

wynajem podestów ruchomych wysokie mazowieckie

Stawiamy na jakość, która idzie w parze z bezpieczeństwem

To opcja, którą proponujemy tym, którym zależy na oszczędności czasu i maksymalnym wykorzystaniu wszystkich opcji, które zapewnia dana maszyna. Zależnie od modelu, przy pomocy naszych podnośników i zwyżek wykonasz:

  • zorganizowane działania firmowe – niezależnie od tego, czy działasz w branży budowlanej, remontowej, wykończeniowej, instalacyjnej, czy pracujesz z zielenią miejską lub ogrodową, nasze zwyżki zapewnią ci komfort pracy, jakiego nie osiągniesz ani pracując z ziemi, niezależnie od tego, czy będzie to miało miejsce w budynku czy na zewnątrz;
  • prace przydomowe – każdy właściciel domu wie, że w ciągu roku o budynek trzeba dbać, wykonując sezonowe prace porządkowe, jak choćby oczyszczanie rynien czy usuwanie lodowych sopli z dachu lub przystrzyganie drzewek w ogrodzie; przy każdym z tych działań wykorzystasz wynajęte podesty ruchome, by dostać się do wysoko usytuowanych miejsc.

Jeśli masz wątpliwości, które z podnośników najlepiej zoptymalizują działania na wysokości, które masz do wykonania, skontaktuj się z nami. Na podstawie rozmowy, udzielimy merytorycznych podpowiedzi i wskazówek. Naszą dewizą jest indywidualizowanie współpracy – naszym zdaniem jest to podstawa udanych kontaktów biznesowych i klucz do zadowolenia Klienta.

Serwis podestów ruchomych

Działając kompleksowo, proponujemy także serwis podestów ruchomych. Działamy mobilnie w Wysokiem Mazowieckiem, jaki i w okolicach – docieramy na miejsce awarii podnośników, by jak najszybciej usunąć usterkę. W ten sposób minimalizujemy czas przestoju w pracy – wiemy, jak ważne ma to znaczenie w branżach, które reprezentują nasi Kontrahenci. Ekipy JAMARu serwisują nie tylko maszyny w ramach naszego wynajmu podestów ruchomych, ale także te, które nasi Klienci mają na stanie lub zakupili do własnej floty.

Zapraszamy do kontaktu – przedstawimy ofertę na miarę twoich potrzeb.

Menu