Podesty ruchome Wysokie Mazowieckie

W wynajmie podestów ruchomych mamy wieloletnie doświadczenie, które sprawia, że dobrze znamy rzeczywistość budowlaną oraz związane z nią codzienne wyzwania i potrzeby klientów. To pozwoliło nam uzyskać pozycję lidera na terenie północno-wschodniej Polski, w tym w miejscowościach takich jak: Wysokie Mazowieckie, Białystok czy Ełk.

Służymy pomocą podczas wszelkich prac na wysokości. Montaż, wykończenie, instalacje lub konserwacja – wszędzie tu znajdą zastosowanie nasze zwyżki. W praktyce to niezbędne narzędzie na każdej budowie lub podczas remontu dużych obiektów. Z naszym udziałem tego typu inwestycje przebiegają sprawnie i zgodnie z planem.

Podesty ruchome do Państwa dyspozycji

Wśród oferowanych przez nas maszyn znajdują się podnośniki o napędzie spalinowym (4×4) lub elektrycznym w swoich różnych wersjach (łatwo znajdą Państwo model odpowiedni dla siebie). Wysokość robocza naszych maszyn mieści się zakresie 4-40 metrów.

Bazujemy jedynie na podestach ruchomych uznanych producentów (JLG, GENIE, Haulotte).

Zalety naszych podestów:

  • nieprzerwana praca na dużych wysokościach i w trudnym terenie (na obiektach zamkniętych i w otwartej przestrzeni),
  • zapewniają łatwe przemieszczanie się na wybranym odcinku wykonywanych prac,
  • pozwalają dosięgnąć do trudnodostępnych miejsc, także przy ograniczonej przestrzeni,
  • powierzchnia platformy wybranych modeli pozwala na jednoczesną pracę na wysokości nawet siedmiu osób,
  • odpowiednio dobrane podnośniki elektryczne sprawdzą się tam, gdzie niedopuszczalne są maszyny spalinowe (w przemyśle farmaceutycznym, spożywczym oraz w galeriach handlowych).

Pod czujnym okiem fachowców

niebieski podest ruchomy z firmy JamarDzięki własnej hali warsztatowej, wykwalifikowanej kadrze i specjalistycznemu sprzętowi nasz park maszynowy jest pod stałym nadzorem (oferujemy też serwis własnych maszyn klientów). Na bieżąco monitorujemy stan techniczny maszyn i dbamy o ich konserwację. Wynajmowane przez nas podesty ruchome są zawsze w dobrym stanie – przy właściwej obsłudze gwarantują bezpieczną i bezawaryjną pracę.

Dbamy o przejrzyste zasady współpracy:

  • indywidualnie dobrane podesty ruchome,
  • umowa wynajmu i protokół zdawczo-odbiorczy jako podstawy współpracy,
  • niższe ceny wynajmu przy wynajmie długoterminowym (nie wliczamy sobót, niedziel i świąt),
  • po uzgodnieniu możliwość transportu maszyn.

Jamar zaprasza do współpracy

Zapewniamy szeroki zakres usług.

Poza maszynami budowlanym oferujemy rozbudowany osprzęt. Tak wszechstronne podejście sprawia, że z nami również Państwa firma będzie się rozwijać. Zachęcamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych wynajmem podestów ruchomych z terenu Wysokiego Mazowieckiego i okolic. Jesteśmy też otwarci na współpracę z klientami z całego województwa podlaskiego.