Kurs na wózki widłowe

Podnoś i poszerzaj zawodowe kompetencje razem z JAMARem

Szkolenia na wózki widłowe, które JAMAR prowadzi w Białymstoku i okolicach pozwalają uzyskać uprawnienia UDT, które są niezbędne, by obsługiwać wid kalki w ramach zawodowych obowiązków. Tego typu maszyny znajdują zastosowanie w wielu dziedzinach, są więc świetnym atutem na dzisiejszym rynku pracy. Nie zwlekaj – skorzystaj z kursu na widlaki z naszej oferty.

Przepisowo: teoria + praktyka

Program szkolenia na wózki widłowe oparty jest na wytycznych Urzędu Dozoru Technicznego. Jego podstawą jest opanowanie bezpiecznego i efektywnego korzystania z maszyny tak, by bezproblemowo obsługiwać go w ramach codziennych obowiązków niezależnie od branży – budowlanej, montażowej, przemysłowej lub innej. Każdy z naszych specjalistów, dokłada wszelkich starań, by Kursanci zapoznali się z budową i mechaniką maszyny, by mógł optymalnie wykorzystywać jej możliwości. Ponadto, w czasie kursu na widlaki uczymy także tego, jak postępować w nieoczekiwanych sytuacjach, do których zalicza się wypadki lub awarie. Zaznajomienie z teoretycznymi aspektami takich wydarzeń podczas szkolenia na wózki widłowe podnosi bezpieczeństwo wykonywania zadań.

Czytaj więcej

kurs na widlaki białystok

Kurs na wózki widłowe

Program zajęć jest kompletnie opracowaną porcją wiedzy, w której łączymy aspekty teoretyczne i praktyczne. Nasze zajęcia w Białymstoku wyróżniają:

  • świetnie przygotowana kadra – nasze szkolenia na wózki widłowe prowadzą specjaliści posiadający uprawnienia UDT; odznaczają się nie tylko wiedzą merytoryczną i doświadczeniem, ale też łatwością w przekazywaniu umiejętności;
  • komfortowe warunki – każde zajęcia organizowane przez nas odbywa się w przyjaznych dla Kursantów salach, wygodnych, przestronnych i świetnie wyposażonych w pomoce dydaktyczne;
  • materiały – zadbaliśmy o to, by w przejrzysty sposób przygotować materiały z kursu na widlaki zawierające treści poruszane na zajęciach; są one opracowane tak, by systematyzować i porządkować wiedzę.

Zakończeniem cyklu zajęć jest państwowy egzamin weryfikujący, nadzorowany zgodnie z polskimi przepisami przez Urząd Dozoru Technicznego. Po uzyskaniu pozytywnego wyniku otrzymujesz stosowne zaświadczenie. Ważne: szkolenie na wózki widłowe daje bezterminowe uprawnienia UDT.

Nowe możliwości na ścieżce zawodowej

Szkolenie na wózki widłowe może odbyć każda osoba, która ukończyła 18 rok życia oraz posiada co najmniej podstawowe wykształcenie. Przed przystąpieniem do kursu na wózki widłowe niezbędne jest także przedstawienie zaświadczenia lekarskiego, w którym znajdzie się informacja o braku przeciwwskazań do wykonywania obowiązków na stanowisku operatora podnośnika.

Szkolimy w Białymstoku i okolicach

Specjaliści z JAMARu prowadzą szkolenia na wózki widłowe w Białymstoku w przygotowanych przez nas lokalizacjach, ale podchodzimy elastycznie do wymagań naszych Klientów, dlatego jesteśmy też przygotowani do prowadzenia kursów na widlaki w ich siedzibach. Z nami zdobędziesz wiedzę i kwalifikacje potwierdzone przez egzamin UDT. Podnoszące kwalifikacje zajęcia kursowe są rozsądnym krokiem na drodze zawodowego rozwoju – zapraszamy do kontaktu. A kiedy Twoi pracownicy opanują już obsługę tych maszyn w codziennej pracy, możesz skorzystać z naszej wypożyczalni sprzętu budowlanego lub z oferty zakupu.

Menu