Wózki widłowe

WYNEJEM WÓZKÓW WIDŁOWYCH

Wynajem wózków widłowych jest usługą skierowaną do Klientów z Białegostoku i okolic, którzy cenią elastyczne podejście do ich potrzeb oraz wymagają wysokiej jakości sprzętu, który będą wykorzystywać w codziennej pracy. Odpowiedź na swoje potrzeby znają u nas tak indywidualni odbiorcy, jak i firmy o różnych specjalizacjach, składy budowlane czy parki logistyczne.

Korzystaj tak długo, jak potrzebujesz

Ze względu na to, że wózki widłowe są wykorzystywane są w wielu branżach o różnych specyfikacjach, przygotowaliśmy ofertę, która obejmuje:

  • wynajem krótkoterminowy – dedykowany osobom prywatnym oraz małym przedsiębiorcom; sprawdza się także przy pracach sezonowych;
  • najem długoterminowy – preferowany przez średnie i duże firmy; jest świetnym sposobem na kontrolowanie wielkości floty i dostosowywanie jej do aktualnych potrzeb;
  • serwis – nasi fachowcy docierają na miejsce, by niezwłocznie usunąć usterkę. Zespół naszych serwisantów doba o to, by nasze maszyny spełniały najwyższe standardy w swoim segmencie.

Nasza flota składa się z wózków widłowych o zróżnicowanych specyfikacjach technicznych – elektryczne i spalinowe cechujące się dużym tonażem – dzięki czemu łatwo dopasujesz model, który najlepiej sprawdzi się przy twojej działalności, planowanym zastosowaniu oraz w konkretnych warunkach.

Czytaj więcej

wynajem wózków widłowych białystok

Wózki widłowe – korzystne rozwiązanie dla biznesu zawsze w JAMARze

Wynajem wózków widłowych, potocznie zwanych widlakami, jest optymalną formą pozyskania sprzętu, który będzie wykorzystywany do transportu dużych gabarytowo towarów. Mamy do dyspozycji zróżnicowane modele widlaków, wyprodukowane przez sprawdzonych, cenionych w branży producentów. Współpracując z nami zyskujesz:

  • kontrolę ekonomiczną – dzięki opcji wynajmu wózków widłowych możesz dokładnie zaplanować budżet,
  • eliminację ryzyka, które idzie w parze z posiadaniem tego typu sprzętu na własność – przy najmie widlaków nie interesują cię kwestie formalne czy serwisowe,
  • płynność pracy – formalności u nas załatwiane są szybko, ponieważ wiemy, jak ważny jest czas w biznesie naszych białostockich Klientów; dokładamy więc wszelkich starań, by unikać opóźnień w transporcie maszyn na miejsce pracy;
  • bezpieczeństwo – wynajmowane wózki widłowe posiadają aktualne przeglądy techniczne, są objęte kontrolą UDT, co daje nam pewność ich pełnej sprawności i gotowości do pracy.

JAMAR zapewnia swoim Klientom korzystanie z najnowszych rozwiązań na rynku. Nasze umowy konstruowane są tak, że umożliwiają okresową wymianę sprzętu, by zachowywać wysoką wydajność pracy.

Jak możemy wspomóc twój biznes?

Dewizą naszej firmy jest indywidualizowanie współpracy tak, by jej warunki były optymalne dla Klienta. Dzięki tekiem podejściu jesteśmy znani w Białymstoku i okolicach jako wypożyczalnia sprzętu budowlanego, która nie tylko wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów, ale przede wszystkim dba o ich interesy. Jeśli więc planujesz wynajem lub zakup maszyn czy sprzętu budowlanego – skontaktuj się z nami. Nasi fachowcy służą w tym zakresie merytorycznymi radami – wybierzemy model najkorzystniejszy z punktu widzenia twoich potrzeb. Twoi pracownicy mogą też skorzystać z naszych szkoleń certyfikowanych przez UDT.

Menu