Podesty ruchome Grajewo

Wynajem podestów ruchomych w Grajewie

Podesty ruchome są dziś niezastąpionym narzędziem pracy w wielu branżach, które reprezentują Klienci firmy JAMAR z Grajewa i okolic. W ich ręce oddajemy maszyny renomowanych producentów – JLG, Haulotte czy Genie – sprawdzone, gotowe do pracy i ekonomiczne. To wysokiej klasy sprzęt, który stanowi nieocenione wsparcie w pracach remontowych, montażowych, budowlanych oraz wielu innych.

Podesty ruchome – bez nich nie zaczynaj prac na ziemią

Dołożyliśmy wszelkich starań, by nasza flota z oferty wynajmu podestów ruchomych była na tyle różnorodna, by nasi Klienci mogli dzięki nim realizować zadania w codziennej pracy. Wykonywanie różnych zadań na wysokości wymaga często wsparci w postaci specjalistycznych podnośników i zwyżek, których możliwości konstrukcyjne pozwalają na podejmowanie działań w całkowicie bezpieczny sposób. Dzięki maszynom z JAMARu wykonasz prace na zróżnicowanych wysokościach:

  • od 8 do 18 m – tu sprawdzą się podnośniki typu nożycowego, urządzenia o klasycznej budowie, łatwe w obsłudze, które mogą pracować tak za zewnątrz, jak i wewnątrz;
  • od 16 do 26 m – w tym zakresie wysokości zwyżki teleskopowe zapewniają nie tylko wygodę obsługi, ale ze względu na to, że posiadają kosz, można dzięki nim dostać się w trudnodostępne miejsca;
  • od 12 do 43 m – by sięgnąć do najwyższych miejsc, proponujemy wynajem podestów ruchomych przegubowo-teleskopowych wyposażonych w kosz, który w komfortowy sposób uniesie pracownika na pożądaną wysokość.

Poszczególne modele wyposażone są w napędy elektryczne bądź spalinowe, co pozwala zoptymalizować ich pracę pod kątem planowych do wykonania czynności. Warto też zwrócić uwagę na możliwość wyboru wariantu samojezdnego, przewoźnego bądź przejezdnego zwyżek.

Czytaj więcej

wynajem podestów ruchomych Grajewo

Kompleksowe wsparcie

Wynajem podestów ruchomych jest świetną opcja zawsze wtedy, kiedy nie chcesz powiększać zasobu swoich maszyn lub potrzebujesz ich okazjonalnie. Dokładamy wszelkich starań, by zapewniać naszym Kontrahentom szybkie realizacje wypożyczeń i elastyczne warunki współpracy. Jesteśmy przekonani, że indywidualne podejście do Klienta jest kluczem do satysfakcjonujących relacji biznesowych. Ponadto, stawiamy na kompleksową obsługę, dlatego w JAMARze skorzystasz z:

  • wynajmu podestów ruchomych – przydadzą się do wszelkiego typu prac, które wykonuje się ponad poziomem gruntu;
  • wynajmu maszyn budowlanych – w tej kategorii mieszczą się specjalistyczne sprzęty, które mogą być potrzebne okresowo lub na chwilę, do wykonania konkretnych zadań na budowie lub prac naziemnych.

Naszymi Klientami w Grajewie są tak osoby prywatne, jak i właściciele firm o różnym profilu. Zwyżki wybierane są przed wszystkich, którzy chcą odpowiedzialne podejść do prac domowych czy obowiązkowych.

Serwis podestów ruchomych

Poza wynajem JAMAR zapewnia także serwis podestów ruchomych. Działamy mobilnie – docieramy do Klientów na miejsce awarii. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami telefonicznie, a my na podstawie rozmowy ocenimy zakres usterki, potrzebne części, narzędzia i już ruszamy w drogę, by możliwie szybko dokonać naprawy i nie narażać cię na straty spowodowane przestojem w pracy. Wiemy, jak ważny jest czas – więc nie zwlekaj, skorzystaj z naszej oferty.

Menu