Serwis podnośników koszowych

Usterka na budowie? Skontaktuj się z nami – wiemy, jak pomóc

Serwis podnośników koszowych to kompleksowe usługi świadczone przez naszą firmę w Białymstoku, okolicach i na terenie całego Podlasia. Tego typu urządzenia wykorzystywane są w wielu dziedzinach – budowlanych, remontowych, montażowych – tak przez firmy, jak i osoby prywatne. Z naszych usług skorzystać mogą wszyscy, którym awaria uniemożliwia dalsze prowadzenie prac. Za sprawą mobilnych ekip z wszelkimi problemami radzimy sobie w stosunkowo szybkim czasie.

Serwisujemy podnośniki koszowe

JAMAR od lat specjalizuje się w serwisie podnośników koszowych w Białymstoku i okolicach. Ze względu na szerokie umiejętności naszych fachowców pracowaliśmy już na terenie całego Podlasia. Daliśmy się poznać, jako rzetelna firma, godna polecenia, sprawdzenia i skorzystania z jej usług. Tym, co nas charakteryzuje jest:

  • wiedza – nasi specjaliści na bieżąco śledzą, co dzieje się w technice oraz inżynierii, dzięki czemu nie są im obce żadne branżowe nowinki; dziedziny te rozwijają się obecnie wyjątkowo dynamicznie, dlatego tak ważne jest, by dotrzymywać kroku postępowi, ponieważ to przekłada się na merytoryczne podejście do usterek zgłaszanych przez naszych Kontrahentów;
  • kompetencje – wiedza to nie wszystko, by prowadzić efektywny serwis podnośników koszowych, trzeba stosować ją w praktyce; dlatego wyposażyliśmy nasze hale warsztatowe w doskonale wyekwipowane stanowiska z wysokiej jakości sprzętem diagnostycznym oraz specjalistycznymi narzędziami;
  • doświadczenie – fachowców z naszej firmy mają na koncie wiele lat pracy w branży, co sprawia, że specyfika maszyn, które trafiają do naszego zakładu, jest im doskonale znana; trudno więc ich zaskoczyć rodzajem czy rozległością usterki.

Serwis podnośników koszowych JAMAR obejmuje nie tylko maszyny, które można u nas wypożyczyć, ale także ten sprzęt, z którego nasi Kontrahenci korzystają na co dzień we słanym zakresie. Dokładamy wszelkich starań, by nasze usługi były konkurencyjne, dlatego poza dostępem do oryginalnych części naprawczych proponujemy także zamienniki sprawdzonych producentów. W ten sposób równoważmy cenę i jakość.

Czytaj więcej

naprawa podnośników koszowych białystok

Nie możesz przyjechać? My przyjedziemy na miejsce

Czas jest cenny – doskonale o tym wiemy, dlatego szanujemy czas naszych Klientów, oferując dojazd serwisu podestów ruchomych na miejsce ich pracy. Wystarczy, że zgłosisz telefonicznie awarię, omówisz z konsultantem jej zakres, a my oszacujemy koszty interwencji. Dzięki temu możemy też przygotować się do wyjazdu i zabrać wszystkie potrzebne narzędzia i sprzęty. Teren naszego działania obejmuje nie tylko bliskie, ale tez dalsze okolice Białegostoku. W ten sposób maksymalnie skracamy przestoje w twojej pracy. Jeśli chcesz skorzystać z tradycyjnej opcji w naszych warsztatach również nic nie stoi na przeszkodzie – w naszych halach przygotowaliśmy wiele stanowisk pracy, dzięki czemu skracamy czas oczekiwania.

Wystarczy, że zadzwonisz

W naszym serwisie podnośników koszowych proces naprawy rozpoczyna się w momencie, kiedy do nas dzwonisz. Już w czasie pierwszej rozmowy nasi konsultanci zaproponują sposób postępowania, odpowiedzą na pytania i rozwieją wątpliwości. Jeśli więc masz do czynienia z usterką, wystarczy, że sięgniesz po telefon – naprawy jeszcze nigdy nie były tak proste.

Menu