Podesty ruchome Ełk

Wynajem podestów ruchomych w Ełku

Podesty ruchome należą do maszyn, bez których trudno wykonywać prace montażowe, budowlane, naprawcze, porządkowe oraz wiele innych, które wymagają działania nad podłożem. Ze względu na rosnące zainteresowanie wynajmem podestów ruchomych oraz ich serwisem w Ełku, wypożyczalnia JAMAR przygotowała ofertę dostosowaną do różnych grup odbiorców naszych usług.

Podesty ruchome – niezbędne ułatwienie w pracy

Niezależnie od tego, jaki rodzaj prac na wysokości wykonujesz, w JAMARZe znajdziesz sprzęt, który ułatwią wykonywanie codziennych obowiązków. Do dyspozycji naszych Klientów mamy podnośniki koszowe typu:

  • nożycowego – wyposażone są w napędy spalinowe lub elektryczne, a ich budowa pozwala na wykonywanie pracy w zakresie od 8 do 18 m;
  • teleskopowego z koszem – ze względu na to, że umożliwiają pracę na wysokości w zakresie od 16 do 26 m, posiadają prężny spalinowy napęd;
  • przegubowo-teleskopowego z koszem – dzięki nim wykonasz pracę w zakresie od 12 do 43 m, a ich stabilną pracę zapewni napęd spalinowy bądź elektryczny.

Również w zależności od potrzeb, możesz wynająć model podestu ruchomego z grupy IP: samojezdny, przejezdny, przewoźny lub z grupy II P: stacjonarny, wiszący bądź masztowy.

Nasi specjaliści dbają o to, by podnośniki, które wynajmują nasi Klienci z Ełku, były w pełni sprawne i gotowe do podjęcia natychmiastowej pracy. Poświadczają to aktualne certyfikat UDT.

Czytaj więcej

wynajem podestów ruchomych Ełk

Proponujemy to, co najlepsze

Dołożyliśmy wszelkich starań, by nasza flota do wynajmu składała się z maszyn renomowanych producentów, takich jak: JLG, Haulotte, Genie. Są to maszyny, które zapewniają:

  • komfortowe użytkowanie – dzięki przypisanym do standardu możliwościom indywidualizowania wysokości układu kierowniczego i siedziska, możesz dostosować maszynę do swoich potrzeb tak, by pracować, nie męcząc się;
  • ekonomiczną eksploatację – wydajna praca maszyny zależy nie tylko od umiejętności jej operatora, ale także od zastosowanych w jej mechanice rozwiązań, a my dołożyliśmy wszelkich starań, by wynajem był atrakcyjny finansowo;
  • duże bezpieczeństwo pracy – nasze urządzenia posiadają zoptymalizowane systemy zabezpieczeń, dzięki którym nie stanowią zagrożenia dla obsługujących je osób, jak tych, które znajdą się w pobliżu.

Jeśli potrzebujesz pomocy przy wyborze podestu ruchomego, porozmawiaj z naszymi fachowcami. Doradzą oni, który z nich będzie najlepszym wsparciem zadań, które planujesz wykonać – niezależnie do tego, czy potrzebujesz ich do celów prywatnych czy firmowych.

Serwis podestów ruchomych

Dewizą JAMARu jest kompleksowa obsługa Kontrahentów, dlatego częścią naszej oferty jest serwis podestów ruchomych. Nasi fachowcy działają w Ełku i okolicach – docierają na miejsce zdarzenia odpowiednio wyekwipowani, by sprawnie usunąć usterkę. Wystarczy, że skontaktujesz się z naszym biurem obsługi klienta. Tam też – telefonicznie – uzyskasz wszystkie informacje o szczegółach naszej oferty i opcjach indywidualizacji współpracy, które proponujemy naszym Klientom.

Menu