Podesty ruchome Ełk

Ełk jest największym ośrodkiem miejskim na Mazurach. To 60-tysięczne miasto świetnie poradziło sobie z problemami gospodarczymi z okresu lat 90., ustanawiając ełcką podstrefę Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, która jest dzisiaj nowoczesnym obszarem przemysłowym. Miasto posiada też Park Naukowo-Technologiczny i dobrze rozwiniętą infrastrukturę handlową. Jest obszarem działania dużych, średnich i małych przedsiębiorców.Mobilny podest ruchomy Ełk

Jamar – nie tylko wypożyczalnia maszyn

Dostrzegając potencjał gospodarczy Ełku, firma Jamar oferuje swoje usługi podmiotom gospodarczym, instytucjom, inwestorom i wszystkim zainteresowanym. Nasza działalność wiąże się ściśle z budownictwem, dlatego uważamy, że świetnie potrafimy odpowiedzieć na zapotrzebowanie dynamicznie rozwijającego się miasta, jakim jest dziś Ełk. Jako firma zajmujemy się udostępnianiem maszyn budowlanych, ale prowadzimy również serwis, sprzedaż i szkolenia.

Podest ruchomy – bezpieczny, efektywny i tani

Prace budowlane, remontowe, a także inne (energetyka, telekomunikacja, leśnictwo, ogrodnictwo, usługi reklamowe wiążą się najczęściej z koniecznością pracy na wysokościach. Dlatego w swojej ofercie posiadamy zróżnicowany segment urządzeń transportu bliskiego . Wynajem podestów ruchomych (bo o nich mowa) to nastawiona na redukcję kosztów propozycja dla tych, którzy nie potrzebują specjalistycznego sprzętu na własność, ale nieobce im są roboty wysokościowe.

Wypożyczenie maszyny to oszczędność kosztów oraz gwarancja bezpieczeństwa i efektywności pracy.

Wynajem podestów od lidera branży

Podest ruchomy jest profesjonalną maszyną, której zadaniem jest transport ludzi, sprzętu i materiałów na określoną wysokość roboczą. Biorąc pod uwagę warunki panujące na budowach i przy pracach remontowych, często jest on jedyną opcją przeprowadzenia prac wysokościowych.

Firma Jamar dysponuje różnymi typami podestów, które różnią się od siebie konstrukcją dźwignika, typem podwozia, napędem, zasięgiem czy udźwigiem – tak, że każdy potrzebujący profesjonalnego podnośnika Klient znajdzie dokładnie to, czego potrzebuje.

Jamar jest firmą, której ambicją jest być liderem swojej branży w całej Polsce północno-wschodniej, w związku z czym już dziś zapraszamy do kontaktu również mieszkańców i firmy z Ełku. Z podestami ruchomymi wynajętymi u nas z pewnością wzniosą się Państwo ponad oczekiwany poziom.