Wynajem maszyn budowlanych Łomża

Wypożyczalnia maszyn budowlanych

Wynajem maszyn i sprzętu budowlanego jest częścią oferty naszej firmy dla Łomży i okolic. Stworzyliśmy flotę nowoczesnych, niezawodnych urządzeń niezbędnych podczas wykonywania prac remontowych, budowlanych, monterskich, instalacyjnych czy ziemnych oraz nadziemnych. Z naszej wypożyczalni maszyn i sprzętu budowlanego mogą skorzystać tak przedsiębiorcy prowadzący firmy o różnym profilu, jak i osoby prywatne, które chcą profesjonalnie podejść do planowych działań. Gwarantujemy elastyczne terminy i dostęp do produktów liderów rynku sprzętu i maszyn budowlanych.

Wynajem sprzętu budowlanego w Łomży

Zadbaliśmy o to, by oferta wypożyczalni maszyn i sprzętu budowlanego była maksymalnie wszechstronna. Dzięki temu w jednym miejscu znajdziesz wszystko, czego możesz potrzebować w pracy – maszyny i sprzęt budowlany na dużą budowę lub potrzebne w czasie domowego remontu. W JAMARze wynajmiesz maszyny i sprzęt budowlany tak rozpoznawalnych marek jak: Genie, Wacker Neuson, JLG, CAT, Belle, JCB czy New Holland.

Ofertę naszej wypożyczalni maszyn i sprzętu budowlanego podzieliliśmy na sektory, dzięki czemu bardzo łatwo znajdziesz w niej akurat te maszyny i sprzęty budowlane, których w tej chwili potrzebujesz. Nie tracisz więc czasu na szukanie.

  • Do pracy na wysokości – dzięki opcji wynajmu maszyn i sprzętu budowlanego, które unoszą pracownika, wykonasz prace w najtrudniej usytuowanych miejscach na różnych poziomach; mamy tu: podesty ruchome działające w następujących zakresach wysokości: 8 – 18 m – nożycowe, 16 – 26 m – teleskopowe, 12 – 43 m – teleskopowo-przegubowe.
  • Do prac ziemnych i drogowych – w tej kategorii z wypożyczalni maszyn i sprzętu budowlanego możesz mieć: zagęszczarki, walce, wozidła, zacieraczki.
  • Do kopania – ten segment maszyn i sprzętu budowlanego obejmuje minikoparki, koparki kołowe oraz teleskopowe i koparko-ładowarki; tu opcja wynajmu wynajmu maszyn i sprzętu budowlanego zapewnia dostęp do modeli: JLG 3707 PS, JLG 4017 PS, JLG 4014 PS w przedziale wagowym od 1 do 3 t.
  • Do podnoszenia – wypożyczalni maszyn i sprzętu budowlanego zapewnia dostęp do nowoczesnych wózków widłowych, które dają możliwość pracy z ładunkami na różnych wysokościach.

Jeśli chcesz wynająć sprzęt i maszyny budowlane spoza tych kategorii, proponujemy także: agregaty, sprężarki, nagrzewnice, młoty i przecinaki. W JAMARze mamy także: odkurzacze przemysłowe, pompy wirowe i zanurzalne, kontenery budowlane biurowe oraz magazynowe, a także przenośne ogrodzenia ażurowe.

Czytaj więcej

wypożyczalnia sprzętu budowlanego łomża

Dbamy o warunki twojej pracy

Bezwzględnie stawiamy na jakość naszych urządzeń, ponieważ wiemy, że przekłada się to na bezpieczeństwo ich eksploatowania w codziennej pracy. Zawsze pamiętamy o tym, że przede wszystkim liczą się ludzie. Potwierdzeniem sprawności są przeglądy i certyfikaty UDT – nasi fachowcy z wypożyczalni pilnują terminów i wszystkich formalności.

Serwisujemy mobilnie i stacjonarnie

Przez lata wynajmowaliśmy sprzęt i maszyny budowlane w Łomży i okolicach, co pozwoliło nam doskonale poznać potrzeby tutejszych Klientów. Dlatego oferujemy mobilny serwis – nasze ekipy dojeżdżają na wskazane miejsce, by od razu rozprawić się z usterką. Wszystkie szczegóły ustalamy telefonicznie, opierając się na wiedzy i doświadczeniu oraz znajomości nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Można też skorzystać z serwisu stacjonarnego – to opcja dla tych, którym nie zależy na czasie. Jeśli potrzebujesz fachowców, u nas znajdziesz też specjalistów od zakuwania przewodów hydraulicznych.

Zapraszamy do wypożyczalni JAMAR – można się z nami kontaktować w komfortowy telefoniczny sposób. Dział obsługi klienta pozostaje do dyspozycji w sprawie najmu, zakupu, serwisu i szkoleń.

Menu