Wynajem maszyn budowlanych Ełk

Wypożyczalni maszyn i sprzętu budowlanego JAMAR od lat oferuje swoje usługi w Ełku o okolicach. Stworzyliśmy wszechstronną flotę od renomowanych, cenionych na całym świecie producentów: JLG, JCB, Genie, Belle, CAT, Wacker Neuson oraz New Holland. Nasi fachowcy od wynajmu wspierają naszych Klientów wiedzą, doświadczeniem i wszechstronnym przygotowaniem do pracy z różnymi grupami osób poszukujących wysokiej klasy urządzeń.

Wynajem sprzętu budowlanego w Ełku

Do korzystania z oferty wypożyczalni zapraszamy tych, którzy poszukują jakości. Ten parametr jest dla nas priorytetowy, ponieważ pozwala nam zapewnić naszym Klientom urządzenia, które nie zawiodą ich w codziennej pracy: monterskiej, instalacyjnej, budowlanej, remontowej czy przy aranżowaniu terenów zielonych lub przy budowie dróg, ścieżek. Wynajmując maszyn i sprzęt budowlany masz pewność, że wszystkie roboty zostaną wykonane zgodnie z wcześniej ustalonym harmonogramem.

Wypożyczalni maszyn i sprzętu budowlanego zapewnia dostęp do sprawdzonego sprzętu przeznaczonego do wykonywania różnorodnych zadań:

  • na ziemi – zaliczamy tu prace ziemne, do których wynajmiesz urządzenia takie, jak: koparki teleskopowe i kołowe, minikoparki czy koparko-ładowarki między innymi o napędzie gąsienicowym (proponujemy modele: JLG 4017 PS, JLG 3707 PS, JLG 4014 PS); z nami wykonasz również prace drogowe wymagające użycia walców, zagęszczarek, wodzideł, zacieraczek;
  • nad ziemią – do tego typu robót w JAMARze wynajmiesz urządzenia o różnych opcjach unoszenia; są to rozmaite zwyżki, podnośniki i podesty ruchome wyposażone w mechanizmy umożliwiające wykonywanie prac na wybranych wysokościach (nożycowe: 8 – 18 m; teleskopowe: 16 – 26 m; teleskopowo-przegubowe: 12 – 43 m).
  • wymagających unoszenia i przemieszczania – wypożyczalni maszyn i sprzętu budowlanego proponuje tu wózki widłowe, które sprawdzają się tak na budowach, jak i w magazynach;

Poza tym, oferujemy inne specjalistyczne urządzenia: do odprowadzania wody (pompy zanurzalne i wirowe), młoty, przecinaki, agregaty, odkurzacze o przemysłowej mocy, a także to, co jest potrzebne ze względów porządkowych: kontenery typu magazynowego lub biurowego oraz ażurowe ogrodzenia przenośne.

Czytaj więcej

JAMAR promuje bezpieczeństwo

Kompletując flotę wypożyczalni sprzętu i maszyn budowlanych mieliśmy na uwadze bezpieczeństwo, ale też komfort pracy. Dlatego nasze maszyny wyposażone są w systemy niwelowania niebezpieczeństwa oraz mechanizmy, dzięki którym obsługuje się je z łatwością, w wygodnych warunkach, przez co nawet długotrwałe wykonywanie zadań nie jest uciążliwe. U nas masz też pewność, że to, co wynajmujesz posiada aktualne przeglądy, których poświadczeniem są certyfikaty wydawane przez UDT.

wypożyczalnia sprzętu budowlanego Ełk

Wiemy, jak ważny jest serwis

Ofertę naszej wypożyczalni sprzętu i maszyn budowlanych uzupełniliśmy także o serwis – mobilny i stacjonarny. Lata pracy w branży w Ełku pokazały nam, jak ważne jest, by ta usługa dostępna była od ręki, ponieważ pozwala ta minimalizować koszty wynikające z przestojów w pracy. Dokładamy wszelkich starań, by nasi serwisanci wszystkie urządzenia naprawiali na miejscu zdarzenia. Zgłoszenia usterek i awarii przyjmujemy telefonicznie – ta opcja jest szczególnie ceniona przez naszych Kontrahentów.

Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem obsługi klienta – tam uzyskasz wszelkie informacje. Nasi konsultanci pozostają do dyspozycji, jeśli myślisz o wypożyczeniu, zakupie, serwisie lub profesjonalnych szkoleniach.

Menu