Serwis podestów ruchomych

Fachowa pomoc przy pracach na wysokościach

Serwis podestów ruchomych oferowany przez naszą firmę jest rozwiązaniem problemów, które mogą pojawić się przy codziennej eksploatacji tego typu maszyn, wykorzystywanych przy tak wielu przedsięwzięciach i projektach. Mając na uwadze to, jak różni Klienci z Białegostoku i okolic użytkują w swojej pracy tego typu urządzenia, zapewniamy fachową pomoc nie tylko w naszych warsztatach, ale także na miejscu awarii.

Serwisujemy podesty ruchome

Fachowcy JAMAR kompleksowo podchodzą do zgłaszanych awarii. Za sprawą wiedzy i doświadczenia, z powodzeniem oceniamy usterki, naprawiamy, regenerujemy i wymieniamy części oraz silniki. Do naszego serwisu podestów ruchomych trafiają modele:

  • nożycowe – elektryczne i spalinowe,
  • teleskopowe – spalinowe i elektryczne,
  • teleskopowe – spalinowe,
  • przejezdne – aluminiowe rusztowania przejezdne.

Zajmujemy się maszynami, które zostały u nas wypożyczone – Genie, JLG – ale także te, z których podlaskie firmy korzystają we własnym zakresie. Wyposażyliśmy warsztaty naszego serwisu podestów ruchomych w wysokiej klasy sprzęt diagnostyczny oraz narzędzia niezbędne w codziennej pracy naszych specjalistów.

Czytaj więcej

naprawa podestów ruchomych białystok

Naszą dewizą jest profesjonalizm

Wypracowaliśmy własne podejście do zleceń naszych Kontrahentów i dziś wyróżniają nas:

  • elastyczność – wiemy, że specyfika branż, które reprezentują nasi Klienci, jest różna, toteż zwracamy uwagę na to, by indywidualnie podchodzić do ich potrzeb i wymagań,
  • kompetencje – dokładamy wszelkich starań, by nasi fachowcy na bieżąco poszerzali oni swoje kompetencje, śledząc nowinki branżowe w dziedzinie serwisu podestów ruchomych; technika i inżynieria rozwijają się dynamicznie, a my dotrzymujemy im kroku,
  • szeroki zakres pracy – podejmujemy się napraw rozmaitych zwyżek, niezależnie od ich marki; działamy w barany na tyle długo, że specyfika maszyn poszczególnych producentów jest nam doskonale znana.

Naszym Klientom zapewniamy dostęp do części oryginalnych, a także do zamienników pochodzących od prestiżowych producentów. W ten sposób zapewniamy wysoką jakość w przystępnej cenie.

Naszą dewizą jest mobilność

Wiemy, jak ważny jest czas w pracy naszych Klientów – niezależnie od tego, w jakiej branży działają. Dlatego dokładamy wszelkich starań, by zespoły naszych serwisów podestów ruchomych dojeżdżały na miejsce awarii w Białymstoku i okolicach, by szybko i sprawnie usuwać usterki. Naszym atutem jest także to, że zakres napraw oceniamy już w czasie pierwszej rozmowy telefonicznej. W ten sposób możemy się przygotować do wyjazdu na miejsce zdarzenia i zabrać ze sobą niezbędne części czy narzędzia. Oczywiście, poza naprawami mobilnymi JAMAR prowadzi także tradycyjne usługi w naszych warsztatach, gdzie mamy do dyspozycji wiele doskonale wyposażonych stanowisk – dzięki temu czas oczekiwania na naprawę jest maksymalnie krótki. Możesz też u nas zakupić maszyny, których potrzebujesz na co dzień oraz przeszkolić swoich pracowników w zakresie ich obsługi.

Naprawa zaczyna się… od telefonu

Skontaktuj się z naszym serwisem podestów ruchomych – ustalimy, co się dzieje i jak możemy pomóc w sposób dla ciebie optymalny. Jesteśmy do dyspozycji nie tylko w Białymstoku, ale też na terenie całego Podlasia. Nasi konsultanci odpowiedzą na pytania i zaproponują korzystne rozwiązania.

Menu