Kiedy warto wypożyczać podnośniki koszowe?

podnośniki koszowe nasz wynajem

Podnośniki koszowe, dzięki coraz większej dostępności, stają się w Polsce coraz częściej spotykanym widokiem. Są one urządzeniami o bardzo szerokiej gamie zastosowań, a możliwość ich wypożyczenia sprawia, że coraz więcej osób decyduje się na wykorzystanie ich podczas prowadzenia nawet niewielkich prac remontowo-budowlanych.

Korzystają z nich zarówno firmy przy wykonywaniu dachów czy elewacji, a także osoby prywatne, które chcą dokonać mniejszych lub większych napraw własnego domu lub na przykład przyciąć gałęzie drzew rosnących na posesji. Swoją rosnącą popularność podnośniki koszowe zawdzięczają przede wszystkim korzystnym cenom wynajmu.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Wynajmowane podnośniki koszowe oferują nam spore bezpieczeństwo z kilku powodów. Po pierwsze, podnośnik koszowy, ze względu na swoją konstrukcję, daje nam możliwość bezpiecznego wykonywania pracy na wysokości minimalizując ryzyko upadku spowodowanego utratą równowagi.

Daje nam to wygodę, której na pewno nie zaoferuje nam zwykła drabina.

Oprócz kosztu, dużą zaletą wynajmowanego podnośnika koszowego będzie też to, że jeśli wypożyczamy go z firmy takiej jak Jamar, to otrzymamy do naszej dyspozycji sprawdzony i serwisowany na bieżąco przez profesjonalistów sprzęt, a to także wpływa korzystnie na nasze bezpieczeństwo.

Podnośniki koszowe oferowane przez naszą firmę w zależności od rodzaju i przeznaczenia, oferują bezpieczny zasięg operacyjny od ośmiu do czterdziestu trzech metrów.

Koszt, który może okazać się oszczędnością

Czasem zdarzają się prace, które ze względu na swój charakter wymagałyby wielu godzin lub dni pracy ze względu na konieczność ciągłego przestawiania i zabezpieczania drabiny czy rusztowania. Podnośniki koszowe rozwiązują ten problem. W takich okolicznościach poniesione koszty wynajmu podnośnika zwrócą się z nawiązką dzięki oszczędności czasu, który możemy przeznaczyć na wykonanie innych prac.

Doceniają to zwłaszcza firmy, które nieczęsto wykonują prace na wysokości i nie chcą ponosić kosztów związanych z zakupem i eksploatacją własnego podnośnika.

Skąd wynająć podnośnik?

W Białymstoku i okolicach wynajem podnośników koszowych na szeroką skalę oferuje nasza firma – Jamar. Jest to wypożyczalnia maszyn z wieloletnim doświadczeniem, której podnośniki koszowe wykorzystywane są także w miejscowościach bardziej oddalonych, takich jak Bielsk Podlaski, Sokółka czy Ełk.

Dużą zaletą wypożyczenia podnośnika właśnie od nas jest także to, że organizujemy szkolenia UDT wymagane do obsługi tego rodzaju sprzętu. Kursy organizowane są regularnie, a profesjonalna i doświadczona kadra dba o to, by przyszli operatorzy nabyli całą potrzebną wiedzę konieczną do prawidłowego operowania tego rodzaju urządzeniami.

PHU Jamar stawia na przejrzystość zasad wynajmu, dzięki czemu zdobywa zaufanie wielu zadowolonych klientów, którzy wypożyczają od nas regularnie podnośniki oraz pozostały sprzęt budowlany i polecają nasze usługi.

uprawnienia na wózki widłowe

Jak nabyć uprawnienia na wózki widłowe i czy to się opłaca?

Czytaj więcej
wypożyczalnia maszyn Ostrołęka

Wypożyczalnia maszyn, sprzętu budowlanego i podestów ruchomych w Ostrołęce

Czytaj więcej
Menu