Wypożyczamy podesty ruchome

podesty ruchome na wynajem

Podesty ruchome mają bardzo szeroką gamę zastosowań przy pracach na wysokości, dzięki czemu pozwalają zwiększyć bezpieczeństwo podczas prowadzonych działań oraz zaoszczędzić sporo czasu, gdyż mogą z powodzeniem zastąpić drabiny czy rusztowania, które są zdecydowanie mniej mobilne.

Gdy prace na wysokościach wykonujemy sporadycznie i nie potrzebujemy podestu ruchomego na co dzień, zdecydowanie nie opłaca nam się inwestować w zakup tego typu sprzętu.

Wynajem podestów ruchomych w okolicach Białegostoku

W takich okolicznościach warto zainteresować się wynajęciem podestu ruchomego na jeden lub kilka dni, a może nawet na dłużej. Zaoszczędzimy w ten sposób sporo pieniędzy, a dodatkową korzyścią będzie dla nas fakt, że sprzęt z wypożyczalni jest serwisowany na bieżąco, kontrolowany i ubezpieczony.

Zależnie od tego, jakiego rodzaju prace planujemy, powinniśmy dobrać odpowiedni sprzęt. Firma Jamar spod Białegostoku oferuje różne rodzaje podnośników o zróżnicowanych parametrach.

Wśród szerokiej gamy dostępnych podestów znajdziemy zarówno mniejsze, pozwalające nam wykonywać prace na kilku metrach wysokości, aż po znacznie większe, o zasięgu ponad czterdziestometrowym. Dzięki temu można wypożyczyć sprzęt, który będzie dla nas najwłaściwszy.

Korzyści z urządzenia

Klienci wykorzystują podesty ruchome firmy Jamar do bardzo zróżnicowanych zastosowań. Począwszy od prac przy elewacjach budynków, montażu dachów, instalacji i udrażnianiu rynien, montażu oświetlenia, malowaniu wysokich konstrukcji i budynków, odśnieżaniu dachów, myciu szyb, montażu anten oraz przy innego rodzaju pracach.

Jeśli nie mamy doświadczenia z tego typu sprzętem, warto zapytać pracownika wypożyczalni, który pomoże nam podjąć decyzję.

Realne oszczędności

Zakup prostego podestu ruchomego to koszt rzędu kilkudziesięciu tysięcy złotych. Jeśli nie mamy gwarancji, że będzie on na siebie zarabiał, możemy narazić się na zbędne koszty, a do tego w naszej gestii pozostanie zadbanie o jego odpowiedni stan techniczny. Innymi słowy – nie opłaca się.

Opłaca się natomiast wypożyczyć.

Mamy dzięki temu zawsze sprawny podest i pełną kontrolę kosztów (z góry znamy dzienną stawkę, a przy dłuższym okresie najmu możemy ją także negocjować). Należy pamiętać, że pracownicy wykorzystujący sprzęt muszą mieć badania wysokościowe oraz odpowiednie uprawnienia, które mogą zdobyć także za pośrednictwem firmy Jamar.

Podesty ruchome to sprzęt bardzo mobilny

Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Jamar mieści się w Radulach koło Białegostoku, ale oferowane przez nią ceny są na tyle korzystne, że sprzęt wypożyczają także firmy z miast oddalonych o ponad sto kilometrów.

Na wynajem podestów ruchomych, oprócz klientów z Białegostoku i bezpośrednich okolic, regularnie decydują się także klienci z miejscowości takich jak Bielsk Podlaski, Ełk, Grajewo, Łomża, Sokółka, Suwałki, aż po Wysokie Mazowieckie. Zdaje się, że jest to najlepszym potwierdzeniem tego, iż wypożyczanie się po prostu opłaca, nawet pomimo konieczności poniesienia kosztów transportu.

Ostatnią bardzo istotną rzeczą jest kwestia od kogo wynajmujemy podest lub jakiekolwiek inne maszyny budowlane. Tylko sprawdzone i zweryfikowane przez klientów firmy takie jak Jamar są gwarancją tego, że wypożyczymy dobry, sprawny i bezpieczny sprzęt w najlepszej cenie.

uprawnienia na wózki widłowe

Jak nabyć uprawnienia na wózki widłowe i czy to się opłaca?

Czytaj więcej
wypożyczalnia maszyn Ostrołęka

Wypożyczalnia maszyn, sprzętu budowlanego i podestów ruchomych w Ostrołęce

Czytaj więcej
Menu