Wypożyczalnia maszyn, sprzętu budowlanego i podestów ruchomych w Ostrołęce

wypożyczalnia maszyn Ostrołęka

Firma Jamar świadczy usługi wynajmu maszyn i sprzętu budowlanego (m.in. podestów ruchowych, minikoparek gąsienicowych, zagęszczarek, sprężarek, nagrzewnic i wozideł) na terenie Ostrołęki i okolic.

Klienci mogą skorzystać z różnych opcji wypożyczenia potrzebnych im urządzeń na korzystnych warunkach, w rozsądnych cenach. Z usług tego typu mogą skorzystać zarówno podmioty gospodarcze, jak i osoby fizyczne.

W naszej ofercie znajdują się maszyny renomowanych producentów — JLG, Huaulotte oraz GENIE (w przypadku podnośników koszowych).

Wynajem podestów ruchomych w Ostrołęce

Podnośniki to rodzaj maszyn, które są wykorzystywane przy pracach wysokościowych, takich jak zakładanie instalacji na dachu budynku czy też montaż systemu wentylacyjnego.

Prowadząc działalność polegającą na wykonywaniu podobnych czynności, trudno byłoby obejść się bez wykorzystania podestów ruchomych. W Ostrołęce Jamar świadczy usługi wynajmu sprzętu budowlanego tego typu.

Odpowiednia oferta

Wypożyczenie podnośników jest znacznie bardziej ekonomicznym rozwiązaniem od zakupu nowych, szczególnie w przypadku przedsiębiorstw działających na większą skalę.

Jako zalety skorzystania z tej opcji, warto wymienić:

 • brak konieczności zakupu maszyn — w każdej chwili można wypożyczyć potrzebny sprzęt na preferowany okres, co pozwala znacznie zmniejszyć koszty ponoszone na przykład przez firmę budowlaną;
 • dostęp to wysokiej jakości urządzeń, które są poddawane regularnym przeglądom i serwisowi, jeśli zachodzi taka potrzeba;
 • możliwość skonstruowania umowy wynajmu w taki sposób, aby jak najlepiej odpowiadała potrzebom poszczególnych Klientów;
 • dostęp do podnośników koszowych przegubowo teleskopowych, nożycowych (o napędzie elektrycznym lub spalinowym) i koszowych teleskopowych (napęd spalinowy) o różnej wysokości, które pochodzą z gamy ofertowej wiodących producentów sprzętu budowlanego na świecie.

Wynajem podestów ruchomych w Ostrołęce to oferta kierowana przede wszystkim do firm, które zajmują się wykonywaniem:

 • wszelkiego typu prac w obrębie dachu (montaż, odnawianie, układanie nowych dachówek, odśnieżanie),
  instalacji elektrycznych,
 • docieplaniem i uszczelnianiem budynków,
 • malowaniem wyższych elementów konstrukcji,
 • zakładaniem anten,
 • innych prac na dużej wysokości.

Dodatkowo z usług naszej wypożyczalni mogą skorzystać firmy trudniące się montowaniem wielkopowierzchniowych banerów, utrzymaniem zieleni miejskiej i ogrodnictwem (wycinanie i przycinanie drzew oraz krzewów), a także pracami porządkowymi, na przykład myciem okien w wieżowcach.

Cenieni producenci podnośników koszowych

Podnośniki koszowe jako urządzenia sprawdzające się w trakcie wykonywania różnego typu prac specjalistycznych są niezawodne zarówno w przypadku prac wykonywanych przez klientów biznesowych, jak i indywidualnych. Każdy może liczyć na naszą profesjonalną obsługę oraz pomoc w zakresie wyboru sprzętu, który najlepiej sprawdzi się w określonych warunkach.

Podesty nożycowe oraz przegubowo-teleskopowe, jakie można wynająć to modele tworzone przez marki Genie i JLG, czyli marki znajdujące się wśród liderów producentów podestów ruchomych. Klienci mogą wypożyczyć je zarówno w opcji napędu spalinowego, jak i elektrycznego.

Dostępność produktu

Podesty teleskopowe dostępne w wypożyczalni maszyn budowlanych Jamar to głównie sprzęt Genie w wersji z napędem spalinowym. Mamy również szeroki wybór urządzeń pochodzących z oferty Huaulotte.

Poszczególne sprzęty różnią się od siebie wysokością podnoszenia platformy, wagą, wymiarami oraz udźwigiem. Te różnice pozwalają dopasować odpowiednią maszynę do potrzeb związanych z wykonaniem określonych zadań.

Cena wynajmu jest zależna od wybranego modelu podestu oraz okresu, na jaki ma zostać podpisana umowa. Propozycję kierujemy zarówno do Klientów z Ostrołęki, jak również bliższych i dalszych okolic.

Wynajem podnośników koszowych w województwie mazowieckim

Opłacalność wynajmu podnośników koszowych jest oczywista. Jako znacznie tańsza opcja od zakupu sprzętu na własność, daje możliwość sprawdzenia poszczególnych modeli w praktyce. Jednocześnie jednak wypożyczenie może być wstępem do zakupu w przyszłości – o tym również warto porozmawiać podczas wypożyczania.

Zachęcamy do skontaktowania się z naszym Biurem Obsługi Klienta. Chętnie odpowiemy na każde z nurtujących pytań, rozwieją ewentualne wątpliwości i pomogą w wyborze najlepszej spośród dostępnych maszyn. W trakcie rozmowy telefonicznej można również omówić wstępne warunki współpracy.

Zobacz też Podnośniki koszowe – do czego służą i czym warto się kierować wybierając odpowiedni sprzęt?

minikoparki bez uprawnień

Wynajem minikoparki bez uprawnień – czy to możliwe?

Czytaj więcej
uprawnienia na wózki widłowe

Jak nabyć uprawnienia na wózki widłowe i czy to się opłaca?

Czytaj więcej
Menu