Podesty ruchome – Białystok też korzysta

podesty na budowie

Spis treści


Podnośniki ruchome stają się bardzo popularne. Coraz więcej firm decyduje się na korzystanie z nich ze względu na ich uniwersalność oraz korzystny wpływ na bezpieczeństwo i wygodę pracowników.

Podesty ruchome są dziś zarówno rozwiązaniem dla firm, które potrzebują ich stale i mogą pozwolić sobie na zakup takiej maszyny, a także dla użytkowników potrzebujących ich sporadycznie – wszystko to za sprawą wypożyczalni sprzętu budowlanego.

Kilka takich firm, na przykład PHU Jamar, działa także w okolicy Białegostoku.

Podesty ruchome są dzięki temu łatwo dostępne, a cena ich wynajmu jest korzystna.

Do czego posłuży nam podnośnik koszowy?

Jeśli chodzi o zastosowania, to zwyżki ograniczone są jedynie udźwigiem i zasięgiem. Wykorzystuje się je do najróżniejszych prac – od typowo budowlanych, przez mycie szyb, do prac magazynowych, napraw linii energetycznych czy też obsługi dużych pojazdów lub samolotów.

W zależności od typu urządzenia może ono wykonywać różne prace.

Podesty nożycowe oferują znakomitą stabilność platformy oraz duży udźwig, przekraczający często tonę. Są to świetne maszyny do wykorzystywania do prac przy elewacjach, montażu konstrukcji stalowych oraz wykonywania czynności magazynowych.

Drugi rodzaj to podnośniki przegubowe i teleskopowe. Umożliwiają one dostęp do znacznie trudniejszych miejsc, ponieważ mają pełną swobodę operacji w pionie i poziomie oraz oferują duży zasięg. Jest to przydatne szczególnie przy wykonywaniu prac na dachach lub konstrukcjach o nieregularnym kształcie, które nie pozwalają by na nie wejść.

Gdzie szukać dobrych podnośników?

Ważne, by szukając podestu ruchomego wybrać firmę o ugruntowanej pozycji i cieszącej się dobrą opinią klientów. Jest to istotne, ponieważ zwyżki to urządzenia specjalistyczne i ważne jest, by były poprawnie serwisowane oraz ubezpieczone.

Jedną z firm godnych polecenia jest nasza – Jamar z Radul koło Białegostoku. Podesty ruchome to nie jedyny element naszej oferty.

Oferujemy również wynajem sprzętu budowlanego, sprzedaż urządzeń specjalistycznych, posiadamy własny profesjonalny serwis oraz prowadzimy szkolenia UDT wymagane do obsługi podestów ruchomych.

Odpowiednia lokalizacja

Wybierając wypożyczalnię maszyn budowlanych należy zwrócić uwagę na:

  • przejrzystość zasad wynajmu i zapisy w umowie,
  • stan techniczny urządzeń,
  • brak ukrytych kosztów,
  • serwis w przypadku awarii,
  • dodatkowe usługi – takie jak transport sprzętu na miejsce pracy czy możliwość przeszkolenia pracowników na miejscu,
  • oszczędność i bezpieczeństwo.

Oferujemy pełen zakres usług, co rozwiązuje wiele problemów oraz dodatkowo obniża koszty. Wypożyczanie maszyn budowlanych jest opłacalne, świadczy o tym chociażby fakt, że z Białegostoku sprzęt wypożyczają także firmy z Suwałk czy Łomży, a są to miejscowości oddalone o ponad sto kilometrów.

Konkretna oferta

Warto pamiętać, że prace, do których wykonania zwykło używać się drabin lub rusztowań, można wykonywać także z wykorzystaniem podestów ruchomych.

Białystok jest tu świetnym przykładem dostępności i przystępności wynajmu maszyn budowlanych. Owszem, decydując się na takie rozwiązanie ponosimy pewne koszty, jednak w ostatecznym rozrachunku możemy zaoszczędzić naprawdę dużo czasu i pieniędzy.

Sprawdź też: Bez zagęszczarki ani rusz na placu budowy


Najpopularniejsze pytania i odpowiedzi

Czym są podesty ruchome i jakie mają zastosowania?

Podesty ruchome to urządzenia wykorzystywane do różnorodnych prac, takich jak prace budowlane, mycie szyb, prace magazynowe, naprawy linii energetycznych, czy obsługa dużych pojazdów i samolotów. Ich zastosowanie jest ograniczone jedynie udźwigiem i zasięgiem.

Jakie typy podestów ruchomych są dostępne?

Dostępne są podesty nożycowe, oferujące stabilność i duży udźwig, oraz podnośniki przegubowe i teleskopowe, które umożliwiają dostęp do trudno dostępnych miejsc dzięki pełnej swobodzie operacji w pionie i poziomie.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze firmy oferującej podesty ruchome?

Przy wyborze firmy należy zwrócić uwagę na ugruntowaną pozycję firmy, opinie klientów, poprawne serwisowanie i ubezpieczenie urządzeń, jak również na przejrzystość zasad wynajmu, stan techniczny urządzeń i brak ukrytych kosztów.

Jakie są korzyści z wynajmu podestów ruchomych?

Wynajem podestów ruchomych jest opłacalny, obniża koszty i rozwiązuje wiele problemów logistycznych. Jest to szczególnie korzystne dla firm, które potrzebują takiego sprzętu sporadycznie.

Czy wynajem podestów ruchomych jest dostępny poza Białymstokiem?

Tak, firma Jamar oferuje wynajem podestów ruchomych również w innych miejscowościach Podlasia, takich jak Ełk, Grajewo, Łomża, Ostrołęka, Sokółka, Suwałki, Wysokie Mazowieckie, Siemiatycze, Ostrów Mazowiecki, Zambrów, Hajnówka, Ciechanowiec, i Augustów.

Menu