Masz pytania? Zadzwoń do nas - Tel.: 792 084 092

Wypożyczalnia maszyn budowlanych Łomża

Wypożyczalnia maszyn budowlanych dla wielu osób, a nawet firm planujących poważniejsze inwestycje budowlano –remontowe, czy renowacyjne niezależnie od tego, czy będą one dotyczyć budynków, czy prac ziemnych, jest często nieodzowną pomocą, wybawiającą z naprawdę dużego kłopotu za relatywnie niewielkie pieniądze.

Nasze doświadczenie pokazuje, że do jednorazowych inwestycji czy okazjonalnych zleceń najkorzystniej jest maszynę budowlaną wypożyczyć. Nie tylko skróci to czas pracy przy danym obiekcie, ale przede wszystkim poprawi jej jakość.

Zdajemy sobie, że prace budowlane na terenie Łomży i okolic wymagają wielu różnych maszyn, stąd naszą ofertę wypożyczalni maszyn budowlanych Jamar kierujemy także do Ciebie i/lub Twojej firmy.

Wypożyczalnia maszyn budowlanych Jamar działa też dla Łomży

Nasza wypożyczalnia maszyn budowlanych chętnie służy pomocą także mieszkańcom i podmiotom gospodarczym z Łomży oraz okolic. Z szerokiego asortymentu dopasowanego do aktualnych potrzeb branży budowlanej możesz wybierać spośród:

  • Minikoparek gąsienicowych
  • Zagęszczarek, walców
  • Ładowarek, koparko-ładowarek
  • Podestów ruchomych koszowych
  • Sprężarek, agregatów
  • Nagrzewnic
  • Wozideł, zacieraczek
  • Młotów, przecinarek
  • Innych

Wypożyczalnia maszyn budowlanych Jamar obsługuje Klientów z Łomży i okolic nie tylko od poniedziałku do piątku, ale też w soboty. Działamy sprawnie, na jasno określonych zasadach, z którymi możesz zapoznać się tutaj, niemniej jednak w razie jakichkolwiek pytań służymy fachową pomocą pod numerem +48 792 084 092.

Wypożyczalnia maszyn budowlanych i inne usługi do dyspozycji Łomży

Firma Jamar obok wypożyczalni maszyn budowlanych prowadzi także szerszą działalność usługową, skierowaną do osób prywatnych lub prowadzących działalność gospodarczą w Łomży i powiecie łomżyńskim.

Nasza propozycja dla Ciebie związana ze specjalistycznym sprzętem i maszynami budowlanymi obejmuje aktualnie między innymi:

Jeśli robisz, planujesz inwestycje budowlane w Łomży i miejscowościach sąsiednich, wymagające użycia dobrego, odpowiednio przygotowanego do pracy sprzętu z naszej wypożyczalni maszyn budowlanych, skontaktuj się bezpośrednio z wypożyczalnią Jamar w Gnieciukach k Zabłudowa.

Choć nasze Biuro zlokalizowane jest w Bielsku Podlaskim przy ul. Marii Konopnickiej 21, a więc 106 km od Łomży to zapewniamy, że realizacja wybranej przez Ciebie usługi nie stanowi dla naszej ekipy najmniejszego problemu. Potwierdzają to nasi dotychczasowi Zleceniodawcy z Łomży i miejscowości ościennych, zadowoleni z rzetelności, profesjonalizmu i kompetencji, które prezentujemy dziś także Tobie/ Twojej firmie.

Łomża – miasto powiatowe położone nad Narwią, trzecie co do wielkości w województwie podlaskim, początki Łomży jako grodu sięgają IX wieku, prawa miejskie zyskała ona w roku 1418; to ważny lokalnie ośrodek z licznymi zabytkami, piękną architekturą; obecnie prężnie się rozwija, ważny element tego rozwoju stanowi współpraca międzynarodowa ze Szwecją, Estonią, Litwą, Ukrainą i USA.