Wynajem maszyn budowlanych Białystok

Firma PHU Jamar z Radul k. Białegostoku oferuje Państwu wynajem lub wypożyczenie różnego rodzaju maszyn budowlanych oraz sprzętu budowlanego. Dzięki bogatej i różnorodnej ofercie staliśmy się liderem na podlaskim rynku w dziedzinie wynajmu i wypożyczania wszelkiego typu maszyn i urządzeń potrzebnych do realizacji budów.

Obecnie specjalizujemy się w wynajmie takich maszyn budowlanych jak:

 • podesty ruchome – posiadamy w ofercie wszystkie typy podnośników w wersjach spalinowych oraz elektrycznych, czyli nożycowe, przegubowo teleskopowe oraz teleskopowe
 • ładowarki – proponujemy wynajem wszelkiego typu maszyn ładujących od teleskopowych, kołowych po koparko-ładujące,
 • minikoparki gąsienicowe – w ofercie posiadamy minikoparki gąsienicowe w zakresie od 1,5t do 3,5t, które mają zastosowanie przy wykonywaniu wykopów pod linie energetyczne światłowodowe, kanalizacyjne itp.
 • walce i zagęszczarki – w naszej ofercie maszyn budowlanych do prac ziemnych Każda z tych maszyn posłużyć może podczas prac asfaltowych lub podczas robót ziemnych,
 • wozidła i zacieraczki – maszyny i sprzęt niezbędny przy wszelkiego typu pracach betoniarskich,
  i wiele innych

wynajem maszyn budowlanych
Każda z wynajmowanych przez nas maszyna budowlana jest w nienagannym stanie technicznym i sprawdzi się podczas nawet najcięższych pracy budowlanych lub remontowych. Dodatkowym atutem proponowanych przez nas maszyn budowlanych jest ich niezwykła solidność którą gwarantują autoryzowani producenci, których sprzęt na swoim wyposażeniu wynajmu posiadamy.

Wynajem sprzętu budowlanego tylko z firmą PHU Jamar

Firma PHU Jamar posiada w swojej ofercie wynajmu wszelkiego typu sprzęt budowlany który okaże się niezbędny podczas prac rozbiórkowych, budowlanych, remontowych. Dysponujemy maszynami oraz wyposażeniem tylko renomowanych marek od autoryzowanych dostawców. Dlatego w naszej ofercie sprzętu budowlanego znajdą Państwo:

Nasza oferta to także wynajem kontenerów magazynowych i biurowych, które posłużą Państwu podczas samych prac.

Każdą z maszyn wynajmujemy w bardzo dogodnych warunkach kontraktowych. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych jak i firmy lub instytucje. Jesteśmy otwarci zarówno na jednorazową jak i stałą współprace z dziedziny wynajmu sprzętu lub maszyn budowlanych.

OGÓLNE ZASADY WYNAJMU:

 • Szczegółowe warunki najmu określa umowa wynajmu.
 • Wysokość stawki dziennej za wynajmowany sprzęt jest uzależniona od długości okresu najmu im dłuższy okres tym niższa cena najmu.
 • Do czasu trwania umowy najmu nie wliczamy sobót, niedziel i świąt, za wyjątkiem czynszów ustalanych miesięcznie.
 • Wydanie oraz zwrot przedmiotu najmu potwierdza się protokołem.
 • Stawki za transport sprzętu ustalane są indywidualnie w zależności od rodzaju przewożonego sprzętu oraz długości trasy.
 • Wykaz niezbędnych dokumentów do zawarcia umowy najmu został umieszczony na ostatnich stronach tego katalogu.